Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
Od martin51253
#59121
spíše bych ti doporučil CarPro CQuartz verze bez reloadu (pokud aplikuješ poprvé a nemáš stým zkušenosti je to lepší ) více času na setření a ikdyž si něčeho všimneš po hodině jde to domů a je více samonivelační a tolik se nemaže. jen kapku mín vydrží jak verze s reloadem (ale ten můžeš použít třeba po týdnu jako výživu)

já to nedávno kombinoval u jednoho auta CarPro CQuartz CQUK první vrstvu (lepší výdrž ) CarPro CQuartz druhou vrstvu je hladší (i na omak) proto se naněj nemusí dát reload. ve finále super lesk a bude i držet. podklad pro keramiku jedu vždy essenci

více dělám povlaky CQ professional nebo finest
Uživatelský avatar
Od FreeMaroStyle
#61398
Teď mám auto, které jsem leštil a dával CQUK přesně před dvemi lety (teď jde na celopolep), nicméně me celkem šokovalo, že za ty dva roky bylo u mě asi jen jedenkrát a to po cca půl roce, kdy bylo vše v pořádku, celou dobu jezdilo jinam na ruční mytí, kde jako škrábance tam jsou, ale normálně tam stále něco viditelného je, po umytí, dekontaminaci od rzi a asfaltu, clayi a umytí se tváří keramika hodně solidně po té době, auto jezdilo v zimě, skoro denně, je garážované, ale nevím kolik najelo. myslím si že tak 20-30000km za tu dobu.

Na druhou stranu druhé auto v tu samou dobu dělané, bylo po pravidelném mytí resetem po cca roce mrtvé :D
Přílohy
IMG_3941.JPG
IMG_3942.JPG
IMG_3943.JPG
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]