Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od martin51253
lukascruz píše:Nezkoušel jste někdo nanést keramiku na vyčištěný, ale nerozleštěný lak? Jestli se třeba ještě více nezvýrazní nedostatky laku.
CQuartz ty nezvýrazní nedostatky (dokáže i něco málo zkrýt , pokud je aplikovaný ve dvou vrstvách)

pokud nechceš leštit (což je škoda) klasika dekontaminace , a vytření laku CarPro Eraser
(možno i Ipou)

a nanást CQuartz. ve dvou vrstvách s rozestupem min hodinu a vče uzavřít carpro reload

(ten není až tak nutný - reload se aplikuje aby případný déšť a špína nezničila keramiku než vytvrdne.
24hodin bez deště a týden neumývat auto.
Od lukascruz
Určitě bych leštil, spíš mě zajímalo jestli je to nezbytně nutný. Najde se třeba zákazník, který bude chtít tuhle ochranu, ale nebude chtít zaplatit leštění :-(
Od joshiki
Už jsem dneska nanášel a čekám na vytvrdnutí 24h tak pak zdokumentuju a shrnu poznatky :)
nevím jestli se najde masochysta, který zaplatí třeba 4 tisíce za aplikaci na poničený lak bez leštění :D
*vlastně ještě musím počkat týden než vytvrdne úplně...nebudu na to dávat reload, protože chci vidět efekt keramiky a ne reloadu :D
Od lukascruz
Věř, že se i takový lidi najdou. Půjde mu jen o délku ochrany. Ale je mi jasný, že je to nesmysl
Od lukas.cc
Co si mám představit pod '' samočistící schopnosti'' vůz jen sjedu vapkou bez mytí a bude vůz čistý?
Od joshiki
martin51253:
no právěže cquartz má mít úhel smáčení 110°, sice nevím kolik má hydro a reload, ale řekl bych že ne tolik. Pro představu FlyBy má mít 112° a to jsou už tekuté stěrače tak proto jsem zvědavý na čistý efekt cquartz :shifty:
Reset mám a na reloadu umývá parádně, asi trošku zaexpedimentuju a zpěním ho 8-)

lukas.cc:
Mezi samočistící vlastnosti patří dozajista sheeting a snížená adheze na povlak-auto se míň spiní a když, tak stačí mnohem méně úsilí na jeho umytí.
Od martin51253
joshiki píše: no právěže cquartz má mít úhel smáčení 110°, sice nevím kolik má hydro a reload, ale řekl bych že ne tolik. Pro představu FlyBy má mít 112° a to jsou už tekuté stěrače tak proto jsem zvědavý na čistý efekt cquartz :shifty:
Reset mám a na reloadu umývá parádně, asi trošku zaexpedimentuju a zpěním ho 8-)
ono je to +- nastejno stím úhlem smáčení. hydro a reload mají totožné složení. jen každýá věc jiná aplikace a jiná síla produktu na laku. tak i výdrž.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]