CarPro HydrO2, Gyeon Q2M WetCoat, Dodo Juice Future Armour, Sam's Detailing Ceramic Boost

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

CarPro HydrO2, Gyeon Q2M WetCoat, Dodo Juice Future Armour, Sam's Detailing Ceramic Boost...

Který z nich? Nebo nějaký jiný, lepší (pokud je)?

Nejvíce mě zajímá (reálná) doba účinnosti.

Má někdo zkušenost, doporučení?
Uživatelský avatar
Rostic
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2017, 11:36
Bydliště: Ostrava

WetCoat roky prověřený životnost až 3 měsíce respektive ob jedno mytí dokrmíš a je to takřka nekonečné...
Detailer amatér :-D 3 vozy ve stáji potřebují péči :-)
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

No, tady jsem se dočetl, že prý HydrO2 má lepší účinek (efekt) než WetCoat.

Při té příležitosti jsem se zajímal o HydrO2 (koncentrát) vs HydrO2 Lite, hlavně o rozdílnou životnost ochrany.
Bylo mi prodejcem řečeno, že to spočívá v ředění: HydrO2 se ředí 1:6 a HydrO2 Lite už je z výroby naředěný, cca 1:9.
Zkusil jsem se tedy zeptat, do jaké nejnižší míry lze HydrO2 ředit? Co třeba 1:5 nebo 1:4.
A bylo mi odpovězeno, že když HydrO2 přišel jako novinka, tak ho ředili 1:3. Pak zjistili, že funguje i při větším ředění. A že to můžu zkusit, ale nejdříve na malé ploše, kdyby to náhodou udělalo fleky.
memartin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 15 kvě 2021, 11:14
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Mně osobně u WetCoatu hrozně pomohlo mytí šamponem s SiO2 od TW, asi bude fungovat jakýkoliv, někdy jsem auto předmyl na veřejné wapce a potom šamponem v kýblu, někdy doma první klasickým šamponem a podruhé křemičitým (nepění).. Naposledy jsem aplikoval WetCoat v lednu a podruhé až teď, předposlední víkend v listopadu.

Zajímá mně ale víc WetCoat Essence - má někdo zkušenosti? Měl by to být koncentrát, který si naředíš podle sebe, nějak od 1:5 do 1:15, asi až mi dojde klasický, koupím Essence, ať využiju lahev s rozprašovačem pro stejný účel a můžu experimentovat s ředěním
Odpovědět