Collinite Super Doublecoat 476s

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
lilbg
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 09 čer 2015, 20:25

Zdravím, prosím, nemá někdo možnost zvážit plné balení collinite 476s? Na internetu se to pohybuje v rozmezí 255 - 270g, ale všechno jsou jen údaje obchodů.

Děkuji
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

nevím kolik váží, ale mám dojem, že je uváděn objem - 250ml, takže z toho může pramenit „problém“ s hmotnostma :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

A taky bych rekl ze to neplni s odchylkou 0,1 %, takze se to bude i dost lisit.
lilbg
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 09 čer 2015, 20:25

No právě, věřím, že kolikrát sami neví, jestli píšou o objemu nebo hmotnosti.
Jde mi jen o to, že jsem plechovku půjčoval a adekvátní cenu za spotřebovaný množství jsem chtěl udělat z rozdílu hmotnosti, ale neznám realnou hmotnost plnyho balení
Uživatelský avatar
axa-77
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: 11 čer 2016, 13:40
Bydliště: Šluknov

Zkoušel někdo pod Collinite dávat AUTO GLYM ultra deep shine ? Je to jediny co mám po ruce ...
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Nezkoušel, protože nemám s tou autoglym leštěnkou zkušenosti, ale podle popisku na DS bych řekl že není vhodný pod Collinite.
Uživatelský avatar
axa-77
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: 11 čer 2016, 13:40
Bydliště: Šluknov

Tak to hold otestuju no ... popřípadě pak koupím Lime Prime
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kdysi davno se tu resilo ze na SRP (AG Super Resign Polish) obecne Collinite moc nedrzi, takze se da predpokladat ze UDS natom nebude o moc lip.
Uživatelský avatar
Ipanema
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 05 srp 2016, 00:19

vrbicek píše:tak pánové musím se přidat s hodnocením kolohnáta resp. ne přímo jeho, ale kombinace blacklight + kolohnát ... tihle dva štramáci si vůbec nerozumí a cca po dvou měsících je collinite skoro pryč :( na dveřích je ještě známka fungování ale kapota, střecha a kufr je skoro jako by tam nic nebylo....
Chtěl jsem Collnite nanést (ručně) na Blacklight na zimu a jak tak čtu, mám si to rozmyslet? Co se děje, že v této konkrétní kombinaci to nevydrží?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Blacklight je glaze, tzn. takove hodne olejovita vec ktera vyplnuje skrabance. A syntetickej vosk na tom proste nedrzi. Idealne dat na suchy lak, neni nutne ho uplne odmastovat ale nic bych pod to nedaval.
Odpovědět