Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od vrbicek
tak to jsem rád, že nejsem sám... už jsem myslel kde že jsem udělal chybu .... toho V7 detaileru bych se nebál, sám ho používám na syntetiku a je super.
Od oplista
Ahoj lidi prosím Vás mám na Vás jednu otázku při použití collinite super doublecoat auto wax 476s na kapotě se mi udělaly fleky jako kdybych ho málo rozleštil přitom jsem se ho snažil leštit jakou dobu, aby se tohle právě nestalo.Je pravda že asi 20 minut po rozlešťování jsem postavil auto na přímé slunce.Tak nevím jestli to takhle má být nebo nemá nemám s tímhle voskem žádnou zkušenost.Příprava pod vosk bylo umytí Chemical Guys Glossworkz 473ml autošampon a následná příprava pod vosk Dodo Juice Supernatural Micro Prime 250ml abrazivní leštěnka.Díky za odpověď
Od rskedar
Dalsi prijemna zkusenost, zapomnel jsem kolohnata rozlestit na zadnich dverich a kufru a druhy den jsem ho jen krasne lehce rozlestil par tahy mikrovlaknem... Bez jedineho problemu. Je fakt ze to byla druha vrstva, ale i tak me ro prekvapilo
Od Neozin
A přitom hodně lidi říká že Collinite 476s je náročný vosk. :smile: Já s ním mám jen jednu zkušenost a byla dobrá. Aplikace i rozleštění šlo hladce, bez problému.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]