Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od Neozin
Jestli aplikujete na přímém slunku, tak i ty přírodní vosky dokážou dost zlobit. Vzpomínám si, jak jsem jednou převoskovával kapotu s Raceglaze 55, nechal auto na přímém slunku a ono to tak ztvrdlo že jsem to nerozlešťoval, ale spíše utěrkou a tlakem brousil tu kapotu.
Ahoj, přibližně tak před měsícem (nebo 5 týdnů), jsem se rozhodl nanést před zimou novou vrstvu vosku. Minulou zimu kolohnát odvedl celkem dobrou práci, ale chtěl jsem vyzkoušet něco nového a to Fusso.

Na půlku kapoty jsem dal fusso a na půlku kolohnát viz foto + video, ale ten kolohnát snad úplně umřel. Postup byl klasika - proběhla dekontaminace, leštění (DJLP), odmaštění ipou 1:4 a pak nanesení vosku, od každého dvě vrstvy (15 minut čekání u kolohnáta, fusso asi 45).

Jediný rozdíl oproti minulému roku bylo to, že jsem po vyleštění DJLP odmašťoval, což jsem minulý rok nedělal. Někdo tady tvrdí že pro syntetické vosky určitě odmašťovat, hlavně u fussa, tak jsem to použil i u kolohnátu.

Je možný, že by kolohnát umřel právě kvůli tomu odmaštění? Někdo podobnou zkušenost?

Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=8PZQC94DorU
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]