Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od ladaw
Ahoj, jaký vosk by jste si vybrali? Raceglaze Signature Series Wax 55 nebo Dodo Juice Purple Haze Pro

Používám klasické DODO na černý lak, ale mám pocit, že se na sluníčku spéká (dělá matný film).
Od Tom
na tmavé laky se doporučuje i typ 42 ;)
Od nexus_cz
Dochází mi můj milovaný Poorboys World Natty's White

http://www.detailingshop.cz/tuhe-vosky/ ... 220ml.html

a přemýšlím co koupit dál na léto, Natty's mi plně vyhovuje, jediné mínus je vyšší spotřeba vzhledem ke konzistenci pasty. Co byste mi doporučili, cenově tak max do 700 Kč za 250 ml. Samozřejmě chci Carnaubu, auto mám béžovou metlu viz avatar, ale myslím, že to roli nehraje, důležité je aby se s ním dobře pracovalo s vydržel 2-3 měsíce, podklad bude ValetPro Classic Paint Cleanser a AG SRP. Pokud je nějaký extra na WET LOOK, nebránil bych se. :)
Od nexus_cz
Jen 200ml.. :-/ máš nastudovanou výdrž co se týče sheetingu při wapkování? Já už tak nějak nevěřím tomu, že něco dá víc než 2-3 měsíce. Nevadí mi to, jelikož nový vosk je nový vosk a auto je krásné..přes léto pohodička. :) Ale přeci jenom by mě zajímalo, zda z něčeho za rozumnou cenu dostat víc.. upřímně nedám 1500,- za vosk, pokud neposkytne lepší ochranu.
Od grapherx
Zůstal bych u Natty's.
Jiný vosk při zachování poměrů - výsledný vzhled/jednoduchost aplikace/výdrž/cena - snad ani není. :thumbup:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]