Jaký vosk?

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Podle nálady. CG Mamooth, Wizard of Gloss Moby Dick, Gyeon Soft dryer a poslední dobou šahám často po Gyeon Silk dryer.
Uživatelský avatar
Feryy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 11 črc 2017, 23:50

Rád bych zkusil Soft Fusso Coat půjde poslat vzorek, abych si ho zkusil než do toho půjdu. Jestli teda ještě vzorky existují.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

vzorky- pochybuji :D
BSD maniac
Uživatelský avatar
Feryy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 11 črc 2017, 23:50

To já počítám že vzorek zaplatím :) Spíš bych nepotřeboval takové velké množství :) Kdyby tady nebyla nabídka tak bych to nepsal.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

tak samozrejme ze bys je zaplatil, zkus se podivat v sekci bazar ...myslim ze Feri mel fusso daval i mensi mnozsvi ...
BSD maniac
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

vzorky fussa jsou na ho...je to nepoužitelné.
Jakmile je to nadrobené, nelze nanést souvislá vrstva=nelze rozleštit
Jakmile se to roztaví ve vodní lázni, něco "se pokazí" a taky to není ono(nebylo mě to tak připadalo) Nejschůdnější cesta je hodit poptávku v bazaru a od někoho si pixlu půjčit
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Jurawood
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 23 lis 2016, 16:57
Bydliště: Brno

Nesmi to ani trochu vyschnout. Nejake vzorky doma mam na padrt..vyhodit.

Ale s rozlestenim u fussa problem? Dopoledne to nanesu, jedem na vylet. Vecer v 7 se vratim, je to krasne matne, prelitnu to lehounce mikrovlaknem. Klidne se necha i do druheho dne...
Uživatelský avatar
Feryy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 11 črc 2017, 23:50

Jurawood píše:Nesmi to ani trochu vyschnout. Nejake vzorky doma mam na padrt..vyhodit.

Ale s rozlestenim u fussa problem? Dopoledne to nanesu, jedem na vylet. Vecer v 7 se vratim, je to krasne matne, prelitnu to lehounce mikrovlaknem. Klidne se necha i do druheho dne...
Proto bych ho chtěl pro tuhle vlastnost :)
Ok tak to vypadá, že si pořídím kompletní balení. A teda jak dlouho plné balení vydrží otevřené? Pokud se budu řídit co jsem se tu dočetl, tak musím dávat spíš málo než víc a tak by mi to balení mělo vystačít na dost dlouho. Abych nezjistil, že po roce je to suché a konec :) Sice mám dvě auta, ale tolik voskovat nehodlám :)
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Neboj u fussa budes jednou rikat vnukum "navoskuj to fussem. To jsem tenkrat koupil v roce 2017 a funguje paradne" stejne tak jako jeste dnes mam urcite veci prodavane v ceskoslovensku a dodnes funguji paradne. Napr nejaky zeleny nesmysl na lesteni hliniku :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Neozin píše:Podle nálady. CG Mamooth, Wizard of Gloss Moby Dick, Gyeon Soft dryer a poslední dobou šahám často po Gyeon Silk dryer.
Gyeon silk dryer je super. Používám ho už rok a saje jako blázen. Auto po jednom přejetí krásně suchý

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Odpovědět