Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od Kmoda
Ty jo já tu mám litr BSD a ještě jsem na to skoro nesáhl,protože mě to nezaujalo. Asi ho znovu zkusím :D
Od Kuban
Kmoda:nech ho u garaze,klidne si ho vyzvednu..Ja premyslim i o tom 5l kandaku :D
Tata se me vcera ptal,jestli si v tom budem myt i nohy :D
Od Luducat
Ahoj, potreboval bych poradit ohledne syntetickych vosku Finish kare a Fusso, opravdu jde tak spatne Fusso rozlestit?FK vlastnim to male baleni, ktere mi dochazi. Pracuje se mi s nim perfektne, spotreba na mensi vuz 2-3g, laka me prave Fusso, ale z nekterych prispevku, jak to nekomu delalo fleky, neslo rozlestit, se obavam aby mi ta pixla nelezela ve skrini. Diky
Od brabus
Uživatel Feri ti pošle vzorek

Soft Fusso Coat - 50g - 215 Kč .....
Od Neozin
Luducat: Vůbec bych se nebál Fusso. Hodně lidí dělá tu chybu že se snaží na auto naplácat co nejhrubší vrstvu. Myslí si totiž, že čím hrubší vrstva, tím lepší ochranné vlastnosti. Představuji si to jako nanášení bezbarvého laku.
Opak je pravdou. Nanášení tenké vrstvy získáš dvě podstatné věci. 1. Lépe se ti bude vosk rozlešťovat. 2. šetříš voskem.

Nedávná zkušenost. Dělal jsem kamarádovi auto a i přes to že jeho přítelkyni jsem řekl ať nanese co nejtenší vrstvu, ona to tam plácala jak paštiku na chleba. Výsledek byl, že nám při rozlešťování skoro upadly ruce a já byl o cca 50g fusso lehčí. 3 lidi rozlešťovali jedno auto 20 minut. Normálně na to stačí jeden člověk a 15-20 minut.

Finish Kare jsem měl. Práce s ním byla perfektní. Takový hodně blbovzdorný vosk vhodný pro začátečníky, ale výdrž mě nevyhovovala.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]