Tornador Beast Z-017

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
stooktan
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 02 pro 2013, 15:07
Bydliště: Jih

s tím zkušenost nemám, ale vypadá to jako "alternativa" tepovače ale stejně potřebuješ kompresor a silnej vysavač takže cena už od tepovače (třeba použitého) nebude tak rozdílná... mám tornador black. oproti tornador gun je mnohem lepší. vždycky je po tom potřeba luxovat, v návodu psali že stačí vypnout přípravek z bandasky a usušit tlakem vzduchu ale to pak zatlačíš bordel zpátky jak psal Frozz. já ho používám nejčastěji na koberce plný písku apod. - kartáčem by se z toho jeden :bomb: a kompresor mám dvouválec 50L vzdušník a 272L/min a dává to v pohodě. vypíná při 10bar a zapíná při 8bar. občas ho nechám nadechnout a vystydnout :)
KaPi87
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 10 kvě 2015, 11:27
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Když už jsme tedy u toho Tornadoru... Většina se shoduje, že by ho nepoužila na střechovici ani sedačky. Jaký máte ale názor na průduchy klimatizace/ventilace? Pak jsem viděl videa, kde Tornador používají na mytí alu disků, pneu, a nebo zádveřních prostor. Jaký názor na to máte? Pokud se nepletu, lze u pistole snížit i průtok, takže tlak nemusí být tak silný - což se třeba hodí zrovna u zmíněných průduchů.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vetsina se shoduje ale mam dojem ze vetsina to nikdy nedrzela v ruce. Osobne to mam na to-do listu jako prvni vec po tom, co se odhodlam koupit kompresor :D Nicmene kdyztak primo toto tema se tyka toho specialniho Tornadoru s nastavcem vysavac, nevim jestli je tady tema i pro tornador samotny. Ale vzhledem k tomu jak tornador funguje - rozprasi bordel vsude okolo a pokud jde treba o pisek z koberce, tak pristane v koberci nekde jinde, je to prime odsavani vlastne uplne genialni.

Jinak zrovna na myti kol mi to prijde dost zbytecne, ty se daji pohodlne umyt normalne, spis v tom vidim velkou vyhodu do hure pristupnych mist nebo treba na predmyti sedacek pred tepovanim, jak tu psal Bean, i kdyz na to se da velmi dobre pouzit i para (kterou na to pouzivam ted).
Odpovědět