Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Od Rocco
Zkusím......napadlo mě to taky,ale myslel jsem,že se to bude "tahat" za tím štětcem.
Děkuji za tip. ;)
Od Rocco
Aplikátorem to jde dobře,ale na ty čtverečky je to hrozný oj*b.....do těch rohů řtverečků to dostat je něco. :D
Od Helmut
Ahoj, já je jen čistím Muc-Off Bike cleanerem. Párkrát stříknu, pošmrdlám kartáčkem, opláchnu... krásně do hlubky vyčistí a jsou krásně černé...
Ničím radši nenapouštím...

Jinak MucOff je parádní na čištění plastů obecně, výplně dveří, plastové prahy atd... krásně vyčistí a zvýrazní původní barvu plastu...
Od Sabian
na gumu a plasty jsem toho zkoušel hodně, Carpro Perl, Autoglym, Meguirs, Total od Autofinesse, ale nejlepší výsledky jsem dosáhl jak na gumě tak na kobercích s Chemical Guys New Look Trim Gel.
Od Sabian
Rocco píše:
01 zář 2016, 12:23
Aplikátorem to jde dobře,ale na ty čtverečky je to hrozný oj*b.....do těch rohů řtverečků to dostat je něco. :D
Právě protože jsou tam čtvrečky je aplikace gelu ideální. Já používal stejný aplikátor jak se používá na kola než to roztírat pěnovým aplikátorem. Takový ten tvar co kopíruje tvar běhounu pneu a dobře se drží v ruce.
Od Neozin
Impregnovat gumové koberce? No, já jsem to taky jednou udělal a málem jsem si rozbil pusu jak mi při nasedání do auta podjela noha.
Na pohled to vypadá pěkně, ale klouže to neskutečně.
Od Sabian
ano, ale pochopitelně pouze na zadních sedačkách, kde se děti žel ještě nenaučili si před usednutím do auta oklepat boty , u řidiče je ani nemám, tam je čalouněný pokrytý GTechniq L1 a ten neklouže :smile:

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]