Pórovitá kůže

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
Astorka1
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 31 říj 2018, 13:14

Ahoj, potřeboval bych poradit jak vyčistit pórovitou kůži s vyhříváním. Jedná se o bílou Individual kůži z BMW X6, takže to není nic levného. Co se týče povrchu, tak ten jsem perfektně zvládl štětečkem, mikrovláknem a Leather Cleanem od Supernatural. I stopy od riflí šly pěkně dolů. JENŽE! Zákazník stále cítí svůj pot, který se dostal do pórů a pouze štětečkem se ho nezbavím. Docela se bojím přejet to tepovačem, přece jen vody tam půjde dost a nevím jestli to všechno tepovač (Puzzi 10/2) pěkně zpátky vysaje. Četl jsem tady na fóru, že vyhřívání nezapínáte aby nedošlo ke zkratu. Od Laryho Kosilly jsem zase slyšel, že vyhřívání to vlhko dostane pěkně pryč ze sedaček. Jak vyčistíte hloubkově takovou kůži vy ?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Zakaznik citi pot, to je hezky, ale citis ho i ty? :D

Moznosti je vicero, asi bych netepoval, spise pouzil zlehka nejaky odour remover, pripadne ozon. Nejakou vodu to prezije, jinak bys do toho aute nemohl sednout ani po lyzovacce, ale neprehanel bych to.
Astorka1
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 31 říj 2018, 13:14

Zkusím asi tedy odour od ValetPro :smile:
Heledom
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 17 úno 2019, 12:53
Bydliště: Dolní Bukovsko

Nejlepší variantou je zbavit se zápachu ozónem a nemusíš už kůži více trápit 8-)
A zákazník ať se zkusí někdy umít :dance3: :D
Astorka1
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 31 říj 2018, 13:14

Půjčil jsem mu nakonec Leather Scent od Chemiků a jediné co jsem z toho pak viděl, bylo 200,- na účtu, takže asi vůně vystačila :D :D
Heledom
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 17 úno 2019, 12:53
Bydliště: Dolní Bukovsko

Nejlehčí varianta by asi byla nechat auto vyčistit od smradu za pomocí ozónu :dance3:
Odpovědět