Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
#62029
Zdravím. Tak jsem z toho jelen. Po dlouhém pročítání jsem objednal na čištění interiéru Dodo total Wipe. Teď se dočtu, že na něj pozor, je dost agresívní a může poškodit plasty. Někomu prý sundal chromové zdobení na palubovce. Lepší je prý ValetPro Classic All Purpose Cleaner. A ještě o 2/3 levnější. Tak jak????
#63008
Ja ho riedim na interiér a na doma 1:10-1:20. Tých 1:10 ešte otriem mikrovláknom namočenom v čistej vode. 1:20 používam bez oplachu na menšiu špinu.

Na kožené sedačky 1:20-1:30. Nastriekam, trochu pošudlám kefkou alebo handričkou, počkám kým sa vytlačí špina, zotriem do čistého vlhkého mikrovlákna a nakŕmim nejakým prípravkom na kožu, čo mi príde pod ruku.
#64511
Zdravím,oživím toto téma,koupil jsem celý 5lt kanystr Dodo wipe Out,chci s tím jen udržovat a cistit vicemene jen plasty a palubku v interieru (nasledne bych pak nato dal Dodo Fantastic Trim dressing a nebo Gyeon Preserve) a ted nastava otázka, na tom petilitrovem barelu je nahore v rohu napsano Rady To Spray a v popisku ze lze jeste ředit i 1:10 a ja se vás chci zeptat zda tohleto mam pouzivat neředene(bojim se ze i Ready to spray mohl byt koncentrovany a poskodit neco. A nebo to fakt naredit treba i 1:10 a bude to udrzovany interier cistit uplne stejne ale šetrněji? JE MI JASNE ze ty redeni ktere jste tady psali jsou jistě pro WipeOut koncentrát ktery se prodava .max v 1lt balení.
Díky
#64516
Ředit se dá všechno, záleží na konkrétní potřebě. RTU verze je možné v případě potřeby přiředit až 1:10 tam, kde není nutná silná čistící síla. Koncentráty mají doporučené ředění 1:10, ale podle potřeby je možné je ředit 1:1 - 1:100.
Snad je to teď jasnější :-)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]