Autoglym Interior shampoo

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Když máš Autoglym s ČR etiketami tak mi přijde že tam dávají Bčkové rozprašovače, protože s Eng etiketami drží rozprašovače roky... Taky jsem si toho všiml.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
merkuchio
Příspěvky: 6
Registrován: 09 led 2012, 09:19

soray píše:AG Interior Shampoo cisti celkem solidne, urcite s nim chybu neudelas. Bohuzel ale docela smrdi a pokud mas interier znecisteny vice, spotreba pripravku bude celkem vysoka.
Ja mam ted cerstvou zkusenost s Chemical Guys Grime Reaper http://www.detailingshop.cz/predmyti-my ... 473ml.html
Cistil jsem s tim ted jeden hodne zaspineny interier a vysledek vynikajíci. Redeni jsem zvolil 1:6 .

Netuší nekdo jestli se dá Chemical Guys Grime Reaper použít i pro tepovač ?
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Do tepovače potřebuješ hlavně nepěnící přípravek, což Grime rozhodně není :) . Zkusil bych přímo od Valetpra Heavy Duty Extraction Cleaner. Tady je nějaká ukázka http://www.cosmetique-auto.com/renovati ... t6772.html.
Sice ho ještě nemáme zaveden v eshopu, ale jeden by měl být skladem, zkus se obrátit na kolegu Toma.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
merkuchio
Příspěvky: 6
Registrován: 09 led 2012, 09:19

soray píše:Do tepovače potřebuješ hlavně nepěnící přípravek, což Grime rozhodně není :) . Zkusil bych přímo od Valetpra Heavy Duty Extraction Cleaner. Tady je nějaká ukázka http://www.cosmetique-auto.com/renovati ... t6772.html.
Sice ho ještě nemáme zaveden v eshopu, ale jeden by měl být skladem, zkus se obrátit na kolegu Toma.
Diky moc, a sory za to ot, napsal sem to tu a pak uz to neslo smazat.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nic se neděje :-)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
LP130i
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 led 2012, 22:03

Mala ukazka, jak funguje tento cistic. Pouzil jsem jej dneska na vsechen tapec v interieru + koberecky. Nejdrive jsem jej nastrikal, pak jsem pouzil kartac na vydrhnuti a napeneni a nakonec jsem vse setrel hadrikem. Nerekl bych, ze smrdi, spis zanechava takovy "cisty oder", neprijemny rozhodne neni.

Pro ilustraci prikladam fotky koberecku, ktere jsem nejdrive pouze vyluxoval. Moc jsem se jim zatim nevenoval, takze byly docela zanedbane. Jezdil jsem s nimi i v zime, protoze zatim nemam gumove.. :/ Na prvnim obrazku je hotova prava cast koberecku, na druhem pak cely.



S Samponem se pracuje velice dobre a na svetlem tapecu je krasne videt, jak cisti, vsak i na obrazcich je to patrne. Spotreba neni prilis vysoka, ale nebal jsem se ho strikat hodne, takze mi ubyla asi 1/4.

PS: Kartac je obyc z OBI za par kacek, hadrik je Autoglym Hi-Tech interior microfibre. Musim rict, ze me ten hadrik mile prekvapil, nasal opravdu hodne spiny a vlhkosti a pri vyplachovani to zase krasne poustel pryc.
Dallen
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: 01 led 2012, 15:11

No zrovna u takových koberečků si pořád myslím, že je nejlepší možnost vana, prací mýdlo, kartáč.
Jinak taky IS pouzivam a spokojenost.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mozna by sly nacpat i do vetsi pracky.

Kazdopadne urcite (vsichni) piste takove reporty a recenze, a davejte sem fotky, dost mi to pomaha si vybrat :-) A clovek z toho muze pochytit i nejaky cistici postup.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem ho taky zkousel, moje postrehy:

- Cune je skutecne takova sterilni a neutralni, po case mi ale zacla byt neprijemna (ale jenom kdyz jsem pracoval s koncentratem/cisticem v zavrenem aute), ve vycistenem a vyvetranem aute je to velmi decentni "vune", takze se to da prezit.

- Zkousel jsem sampon v 12 let starem aute, ktere nikdy nemelo asi plasty poradne vycistene, ale zas jsem se o ne staral, takze povrchove plasty nebyly zaprasene ani spinave "na prvni pohled". Nicmene jsem spotreboval 5 mikrouterek (zaspinil), takze spotreba mi prisla docela velka, spotreboval jsem 1/3 pullitroveho baleni, ale zase jsem tu spinu tahal hodne zhluboka, takze v novem aute to vydrzi mnohem dyl.

- Jsem asi nesikovny pri pouziti na sedacky, poradite postup? :D Videt ze jsem to cistil sice je, ale projde mi ze jsem toho musel spotrebovat zbytecne moc; kartacek mam.

Takze celkove spise spokojenost, ale cekal jsem asi trochu vic. Jeste vyzkousim par dalsich, nez se rozhodnu co si koupim v petilitrovem baleni.

Mam i dve fotky (vim ze to neni dokonale vycistene, berte to tak ze jsem to jenom zkousel; navic to stoji pod strechou a v uate byla docela tma). Na sedackach nemam peknou 50/50 fotku.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

solidní kentaur tam byl usazenej :mrgreen: :lol:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Odpovědět