Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Od joshiki
leštit klavír neni žádná sranda jak se může zdát...a navíc to stačí přejet mikrovláknem a jsou vidět nové vlásečnice, takže přelepení lesklou folií není vůbec špatný nápad :)
při ceně kvalitní folie i kdyby 1000kč tě sloupky,intr výjde tak na 50kč což je ekonomičtější než leštit hodinu...toť můj názor :mytwocents:
Od mario-fm
Ja jsem zkoušel leštit x pastama a kotoučema lesklý tvrzený plast(venkovní) na svém autě mezi oknem a kufrem a nic s tím ani nehlo možná to bylo nepatrně lepší ale pořád o ničem tak jsem tam nechal dát folii a mam klid :)
Od MatesIV
Nemáte nějakej tip na čištěni těch lesklejch plastu a pak nějakou "ochranu" proti mastnejm otiskum prstu kolem tlačítek? Na čištěni klasika APC nebo něco jinyho? A nějaká protekce, vosk?
Bych doporučoval spíš ten detailer než APC.. po APC jsou fleky a stejně se to musí nějak doleštit. Hodně univerzální je BOB od Doda. Ochrana proti otiskům asi ne.. prostě na to nechmatat :D a když už tak jednou za čas přejet tím detailerem.
Sestra robí vo firme kde lakujú tieto klavírové stĺpiky na Cayenne, BMW, Audi atd... Ona robí v hale kde prechádzajú výslednou kontrolou a leštením. Udržať to bez škrabancov je veľmi ťažké. Ukazovala mi fotky, všetko je extremne cisto zabalene a mäkké, aby nedosli s nicim do kontaktu.

S tým že sa škriabu sa musíme všetci zmieriť :smoke: . Dá sa tomu predísť jedine s Modestou, CeramicPRO 9H alebo MOHS+. Vosk ani sealant ich neochráni.
ono cp dlux, cquartz, gyeon rim, trim, mohs, prime, modesta, ceramicpro, opticoat, glosscoat, optilens sú všetky na jednej báze, kremík ktorý je tvrdší než lak, rozdiel je len v zložení respektíve percentuálnom podieli kremíka a v použití na rôzne materiály. Na mäkký lak týchto stĺpikov je jedno čo pouziješ, lebo všetko bude tvrdšie než ten lak, rozhodujúca je len cena vs plocha a durabilita.
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]