Chemical Guys InnerClean

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

InnerClean používám jen na svoje auto. Spotřeba minimální. Na celý interiér spotřebuju asi 20-30ml. Vždycky stříknu na mikrovlákno a tím utírám prach, špínu. Je spíše určené na údržované interiéry. Na mých plastech nemá žádný ztvavující efekt, avšak nějakou ochranu obsahuje, protože jsem s tím zkusil přetřít koženou sedačku a jak jsem si sedl, tak lehce klouzala.
mellda
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 14 říj 2018, 08:44

Mat2 píše: 07 zář 2015, 20:29 Tak jsem použil vzorek z jarního balíčku na dvě auta a pro mě příjemné překvapení. Spotřeba minimální, klidně ještě dvě auta z toho vzorku udělám. Je tedy pravda, že mohu srovnat jen s Auto Finesse Spritz Interior Quick Dash Detailer. A řekl bych, že efekt je na rozdíl od Finese viditelný. Nechává matný možná trochu saténový povrch a má i čistící schopnost. Jak na hladký tak i porézní plast. Příjemná vůně. Proti Finesse za mě jednoznačně lepší.
Dával jsem na svoji Mazdu 3 (2014) s pěkně matnými plasty Auto Finesse Spritz a už to není tak pěkně matné. Předtím jsem zkoušel Dressle a ten byl ještě o trošku horší mi přišlo. Řeším teď, jaký přípravek na ochranu(údržbu a výživu) můžu použít, abych to měl pořád pěkně matné. Píšeš, že ten Chemical Guys InnerClean je ještě víc viditelný než Spritz, takže předpokládám, že bude možná ještě víc lesklý, je to tak?

Spritz jsem aplikoval tak, že jsem to natřel a chtěl počkat pár minut. Začalo to schnout, tak jsem přeaplikoval a pak ještě jednou. Chtěl jsem počkat, až se to "vsákne". Není možný, že jsem to jen přehnal? Jaká je teda správná aplikace. Nějak se mi nezdá, že bych to natřel a do půl minuty zase utřel do suché utěrky. To tam toho moc nezbyde, ne?
:driving: Mazda 3 HB, Red Soul, 2.0L G165, Revolution Top, 2014
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Výborný je Waxaddict Interior Detailer, zatím se mi nestalo, že by někde zanechal lesk.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
mellda
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 14 říj 2018, 08:44

Nepíšou ale, že by to bylo na údržbu a ochranu plastů proti stárnutí a UV.
:driving: Mazda 3 HB, Red Soul, 2.0L G165, Revolution Top, 2014
Odpovědět