Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Pojedete s námi na stanici, pane Xy. Prosíme zujte se, abyste nám neznečistil vozidlo :D
Jednou jsem honil nějakýho kluka co jel na krosce tak mě protáh polem nepolem s mým naleštěným autem:-D Když jsem zjistit že mu je 15 tak jsem ho potrestal tak, že musel doma na zahradě celý auto umejt. Já zatim pokecal s taťkou a ten si ho u toho ještě fotil :D
Kracmi píše:Gtechniq, je to malá lahvička, za dost peněz toho je nejmíň, malá pumpička je ale fajn, dobře se aplikuje, nestříkáte kam nemáte, prostě pohoda.
Jak na tom byl ten Gtechniq se spotřebou? Co mám zkušenost s jejich výrobky, tak stačí opravdu extrémně malé množství a "vyšší cena" zas až tak moc nevadí vzhledem k dávkování...
Hele fakt stačí trochu takže chvíli asi vydrží, zas stříkáš jenom tam kam máš, ale finančně z nich určo vyjde nejdráž, ovšem rozhodně lepší než dát 350 za autofinesse kterej ti při aplikaci zavoní po kokosu (tuším) a DAS IS ALLES :D
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]