Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
neogenx: Podle mě není problém s tím VP APC, protože se mi nezdá že by bylo silné. Myslím si, že když s tím přetřeš kůži, nic by se nemělo stát.
U toho Gtechniq C6 přímo píšou že je to na kůži, vinyl, plasty a pogumované materiály, pryžová těsnění.
Spíš nechápu, proč by si vyčištěný a naimpregnovaný plast bral APCčkem, stačí vlhký mikrovlákno, případně nějaký slabý čistič. To je jako kdyby si navoskoval auto a pak ho myl silně naředěným šampónem typu ChG Citrus wash&gloss...
Právě jsi ve mě vyvolal touhu vlastnit nějaký interiérový detailer :D :D Máš ty 2 jmenované vyzkoušené? Co o špetku lepší? Přikláním se více k AF.
soray píše:Přesně tak, na utření stačí vlhký hadr nebo nějaký interiérový detailer (AF Spritz nebo CG InnerClean jsou super).
Ahoj, pouzil som valetpro na plasty z vonku aj z vnutra a takisto na pneu a gumene casti.
Nemam s tym skusenosti bola to prva aplikacia tak sa chcem spytat na par veci. Prva cim nanasate pripravok ja som pouzil mikrovlaknovu utierku z ciny. Neostavaju vam po nom smuhy ? Na ciernych lesklych plastoch mi ostali smuhy ktore som musel po zaschuti dolestit suchym mikrovlaknom.

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu