Chemical Guys Mat ReNew

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Dnes jsem vyzkoušel novinku od Chemiků - Mat ReNew Rubber + Vinyl Floor Mat Cleaner and Protectant.

Jedná se o prostředek pro čištění gumových koberečků, který v jednom kroku čistí i nanese ochranu.

Vzal jsem gumové koberečky z mého auta, nastříkal Mat ReNew, vydrbal Vikan kartáčem, spláchl vodou, vysušil mikrovláknem..... Docela jsem čuměl, kde je ta ochrana, či ztmavení co údajně má Mat ReNew poskytnout. :shok:
Druhý kobereček jsem vyčistil APCčkem (DJ total wipe out) a moc rozdíl jsem tam nepoznal.
Nevěřil jsem, že jsem dal 340,- za půl litr něčeho, co je vlastně jenom APCčko, dle mého názoru. :cray: Vzal znovu první kobereček, nastříkal, a bez oplachu vytřel mikrovláknem. Ztmavení se dostavilo, ale minimální.
Takže výsledek? Nedoporučuji. Nekupovat. Radši si kupte nějakou plnohodnotnou ochranu na plast/gumu nebo nějaké APCčko než tohle.
Tohle je první přípravek od CG, který mě absolutně zklamal. :( A to mám Chemiky docela rád.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

To je mrzuté. Ale i já jsem se setkal s některými přípravky od chemiků které mi prostě nefungovaly. Zkus to ještě na jiném koberečku z jiného auta. Už jsem zažil že se některé přípravky nechytaly na některé povrchy.
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

Ono je otázka jaký povrch gumových koberečků. U mého BMW e39 jsou nějaké divné koberečky, i po vyčištění apc a nanesení tradice a různých plasto-gumo pajců je to pořád takové mdlé a nevýrazné, čili u těchto koberečků by asi mat renew nepomohl, ještě co by mě zajímalo je jak to bylo s kluzností přece jenom jestli je to další plasto-gumo pajc jestli je povrch mastný a kluzký. Ale o proti tomu co chemici propagují na youtube asi nic moc.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rety: Určitě zkusím, ale nedávám tomu moc šanci. Chemici ve videu oplachujou a já jsem na druhý pokus jen nanesl, vytřel a efekt minimální. :cry:
No já každopádně si tento prostředek po druhé nekoupím.

Xander_Cage: Mastnost nulová, kluzkost taky.


(wildT: Diskuze ktera se tu nasledne rozvinula o Chemical Guys obecne byla presunuta sem.)
Odpovědět