Gyeon Q2 Fabric coat

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Obrázek

Méně jak 80ml Q2 FabricCoat vystačí na ošetření 1m2 textilu a vytvoří dlouhodobou bariéru proti vodě, špíně a UV záření. Spotřeba se může měnit v závislosti na povrchu a druhu tkaniny.

Q2 FabricCoat pomáhá udržovat většinu tkaných textilií a textilních výrobků čistší delší dobu a také velmi usnadňuje jejich následné čištění, ať už v interiéru nebo exteriéru vozidla. Vrstva Q2 FabricCoat je super hydrofobní, velmi rychle odvádí vodu a kapaliny z tkaniny a textilie. Zejména po použití na střeše kabrioletu stačí oplach tlakovou vodou jednou za měsíc a střecha bude vypadat stále skvěle.

Q2 FabricCoat vytváří silný neviditelný povlak, který chrání tkaninu nejen proti nečistotám a kapalinám, ale také proti škodlivému UV záření, které může způsobit vyblednutí barev při dlouhodobém vystavení slunečnímu světlu. Q2 FabricCoat nabízí Hi-tech řešení pro Vaši tkaninu a textil a ochrání ho po dobu až 6 měsíců.

Q2 FabricCoat velmi usnadňuje údržbu textilií. Po nanesení se hydrofobní účinek, spolu s celkovou ochranu materiálu, udrží velmi dlouhou dobu. Proto nepotřebujete opakovat ošetření po každém mytí - jednoduše opláchnete povrch tlakovou vodou nebo ho umyjete pH neutrálním šamponem, např. Q2M Bathe a necháte oschnout.

Gyeon stanovuje nové standardy z hlediska povlaků na bázi křemíku. Při vývoji našeho sortimentu, jsme se snažili být co nejvíce inovativní. To nás vedlo k vytvoření první, plně funkční ochraně textilu, obsahující SiO2.


clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Obrázek
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Neporovnával Někdo tento prostředek s 303kou?? Protože u 303ky vychází 950ml na 887,- a Gyoen 400ml na 1379,- jak je to u nich s výdrží a tak. Přemýšlím o něčem na své světlé sedačky.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Mě by zajímalo, jestli máte někdo s impregnací na textil zkušenosti třeba na gauči, protože mnou vyčištěný gauč je po měsící několikanásobně politej od batolete..zajímá mě hlavně, jestli to nemění barvu a "tvrdost" materiálu (jestli se na dotyk nezmění struktura textilu) :) Díky
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Soray pouziva 303 tak i zkousel Gyeon na koberce v aute
Obrázek
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Aplikované 21.03.2016 v jednej vrstve, schlo to 6 hodín položené v izbe (cca 20-23 st), som fakt zvedavý koľko to vydrží.

Kcheml
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 13 led 2016, 20:26

Já to zkusil na velurové koberečky, které mám připraveny na jaro. Aplikace venku, asi čtvrt hodiny jsem to nechal větrat, pak jsem to dal dovnitř a po několika hodinách byl v místnosti silný chemický zápach. Vyvětráno, ale ráno to bylo znovu. Teď mi to nevadí, ale chtěl jsem to zkusit i na sedačky v autě, ale bojím se, že to pak z interiéru jen tak nevyvětrám.

Nějaké zkušenosti?
Odpovědět