Dodo Juice Wipe Out (APC) - obecná diskuze

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Já taky používám Wipe na kola cca 1:10/1:8 a super. I na gumy :)
Na kůži 1:10 ředit? Není to málo? Používám 1:1 leather cleaner a občas mi to sundá i trošku barvu z kůže, ale fakt jen trochu.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

na kůži je tu samotný téma, někdo nedávno přidal i složení a liší se od leather cleaneru..a myslím, že minimálně 1:30, protože přesně jak říkáš, i leather cleaner 1:1 umí sundat barvu
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pokud cleaner 1/1 sundá barvu, pak to s největší pravděpodobností není chyba čističe, ale předchozí nešetrné péče, díky které barvy ztratí svou odolnost.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
miple
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 03 srp 2018, 15:56

Zdravím. Tak jsem z toho jelen. Po dlouhém pročítání jsem objednal na čištění interiéru Dodo total Wipe. Teď se dočtu, že na něj pozor, je dost agresívní a může poškodit plasty. Někomu prý sundal chromové zdobení na palubovce. Lepší je prý ValetPro Classic All Purpose Cleaner. A ještě o 2/3 levnější. Tak jak????
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Do interiéru se ředí 1:10 exteriér 1:4. Mám ho 1:10 a není problém
octavius
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 20 zář 2016, 07:19

Absolutne zadny problem pri 1:10 na interier! :dance4:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

miple: Jen pro zajímavost, kde jsi se tento nesmysl dočetl? Jinak jako kluci nade mnou, nezaznamenali jsme žádné problémy. Já ho na větší znečištění ředím 1:5 a žádný problém.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
maxipes
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 12 kvě 2014, 21:42
Bydliště: Praha

Ja ho riedim na interiér a na doma 1:10-1:20. Tých 1:10 ešte otriem mikrovláknom namočenom v čistej vode. 1:20 používam bez oplachu na menšiu špinu.

Na kožené sedačky 1:20-1:30. Nastriekam, trochu pošudlám kefkou alebo handričkou, počkám kým sa vytlačí špina, zotriem do čistého vlhkého mikrovlákna a nakŕmim nejakým prípravkom na kožu, čo mi príde pod ruku.
Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

Zdravím,oživím toto téma,koupil jsem celý 5lt kanystr Dodo wipe Out,chci s tím jen udržovat a cistit vicemene jen plasty a palubku v interieru (nasledne bych pak nato dal Dodo Fantastic Trim dressing a nebo Gyeon Preserve) a ted nastava otázka, na tom petilitrovem barelu je nahore v rohu napsano Rady To Spray a v popisku ze lze jeste ředit i 1:10 a ja se vás chci zeptat zda tohleto mam pouzivat neředene(bojim se ze i Ready to spray mohl byt koncentrovany a poskodit neco. A nebo to fakt naredit treba i 1:10 a bude to udrzovany interier cistit uplne stejne ale šetrněji? JE MI JASNE ze ty redeni ktere jste tady psali jsou jistě pro WipeOut koncentrát ktery se prodava .max v 1lt balení.
Díky
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ředit se dá všechno, záleží na konkrétní potřebě. RTU verze je možné v případě potřeby přiředit až 1:10 tam, kde není nutná silná čistící síla. Koncentráty mají doporučené ředění 1:10, ale podle potřeby je možné je ředit 1:1 - 1:100.
Snad je to teď jasnější :-)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět