Dodo Juice Wipe Out (APC) - obecná diskuze

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

wildT píše:Nevim co presne v tech motorech mate, ale ja ho mam vetsinou jen zaprasenej a staci na to vlhka uterka. :D
Ja tiež. Ale autá zákazníkov bývajú fakt kentus, tam niekedy aj neriedený surfex má čo robiť aby to dal dole :vomit1:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja vim, to byla trochu nadsazka. :D Dokazu si predstavit jak muze vypadat motor po par letech naprosteho nemyti, navic kdyz tam nekdo lije olej treba bez trychtyre. :mrgreen:
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Ja jsem treba ted umyval 15 let nemyty firewall u VW TDI, motor nebyl jako takovy moc spinavy, ale tady byl fakt nanos :vomit1:
Pomohl mi az pekne kysely cistic na kola, ktery jsem na to vyplacal... Myslim nejaka zapomenuta zelva ci co jsem mel z dob davno minulych, aspon jsem se ji zbavil :D
Navic to neslo poradne dolu, protoze se tam slo dostat akorat hrozne uzkym steteckem.
bigtwin_jirka
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: 01 bře 2015, 12:18

Mr.Bean píše:BMW se ještě musí vyleštit přece :D.
Já používám wipe out z koncentrátu naředěnej 1:10. Na plasty, kůži a občas hadr
Jo, zkusím to ještě 1:15, jak to půjde. Vzal jsem to na svoje služební auto, a bylo mi líto mikrovláken, tak jsem to namísto toho po kartáčování vytíral papírovejma utěrkama a byla jsem překvapenej, že to šlo docela dobře. Zdálo se mi, že by to sneslo ještě trochu naředit, tak to zkusím příště, až bude venku lidský počasí.
Leonidas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 30 bře 2014, 14:36

Chystám sa na vyčistenie interiéru, aké odporúčate riedenie (palubovka a ostatné plasty)?
Asi skúsim 1:20, prípadne máte iné skúsenosti?
Uživatelský avatar
rskedar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 29 pro 2013, 22:02
Bydliště: Havířov

Dochází mi čistič kůže od Doda, opravdu je WO v koncentraci 1:20 na kůži v pohodě a je to víceméně ten samý roztok jako origo čistič kůže? Někde jsem to tady četl a rád bych si to pro jistotu ověřil :)
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Na plasty 1:10 a na vic znecisteny klidne i 1:5

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Obrázek
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

rskedar: 1:20 je myslím OK. Ale zkus to třeba první 1:30 a pak zvýšuj koncentraci. Hlavně vyzkoušet na malém kousku, počkat si pár dní co to s tím udělá a pak udělat celý interiér.
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

Bacha na lakovaný plasty, mě na OII RS sundal Total Wipeout 1:10 stříbrnou z rámečku kolem řadičky
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Dnes jsem s ním bral kola 1:10 a účinek podobnej jako bluegel 1:1 :D parádní věc
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Odpovědět