Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
Od Doomm
#48194
mam poorboys trim restorer gel ten se vydrzi moc neosvědčil ted od autoglymu pajc na pneu a to je zase tak na rozbiti huby .... ma nekdo zkusenosti s necim co neklouze a pekne nakrmi gumu? tradice od valetu?
#48204
Trim by nebol bohvieako ekonomický a je určený na plasty, ne gumu. Ja som sa už dávno zmieril s tým že na rohože proste nič nie je, také aby sa to nešmýkalo. Proste len dobre vyčistiť s APC a poriadne opláchnuť, aby tam neostali bledé flaky (akurát dnes som čistil moje so zbytkom pre-washu a celkom pohoda na vek rohoží). Keď sú už fakt staré a vyblednuté tak zakúpiť nové.
Uživatelský avatar
Od Rety
#48207
Na koberce je přípravek od chemiků. Někdo ale říkal že moc dobře nefunguje. Já případně dávám PERL rozředěný 1:5 +-. Nevydrží kdoví jak dlouho a musí se otřít mikrovláknem, ale jde to
Uživatelský avatar
Od Neozin
#48214
Ne, jestli myslíš přípravek CG Mat ReNew tak ty peníze radši utrať za jídlo nebo pití.
Psal jsem tu příspěvek o něm. Je to jenom APC s pěknou vůni v pěkném obalu. Nic víc.
Žádnou impregnaci nebo ztmavení gumových koberečků nečekej.
Kdyby někdo po něm tak toužil, tak mu to klidně prodám.
Uživatelský avatar
Od Mr.Bean
#48217
Ja teda kdyz chci pajcovat koberecky je vezmu tradici a vytru mikrovlaknem do sucha
Uživatelský avatar
Od samot0506
#48220
Já používám taky tradici a žádné klouzání nepozoruju ale jestli to nebude tím že si to zákazník vyzvedává většinou až druhej den a tradice se pěkně vsákne :thumbup: Mimochodem ještě používám perl ten je taky dobrej na vše guma, plasty v různém ředění dle výrobce.
Od HonzaD
#48221
VP Classic protectant vytřený poctivě do sucha. Chce to roztírat hned po nastříkání, jinak je aplikace fakt v klidu :smoke: Nevydrží to super dlouho, ale klouzání nepozoruji ;)
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]