Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Od Doomm
mam poorboys trim restorer gel ten se vydrzi moc neosvědčil ted od autoglymu pajc na pneu a to je zase tak na rozbiti huby .... ma nekdo zkusenosti s necim co neklouze a pekne nakrmi gumu? tradice od valetu?
Trim by nebol bohvieako ekonomický a je určený na plasty, ne gumu. Ja som sa už dávno zmieril s tým že na rohože proste nič nie je, také aby sa to nešmýkalo. Proste len dobre vyčistiť s APC a poriadne opláchnuť, aby tam neostali bledé flaky (akurát dnes som čistil moje so zbytkom pre-washu a celkom pohoda na vek rohoží). Keď sú už fakt staré a vyblednuté tak zakúpiť nové.
Od Rety
Na koberce je přípravek od chemiků. Někdo ale říkal že moc dobře nefunguje. Já případně dávám PERL rozředěný 1:5 +-. Nevydrží kdoví jak dlouho a musí se otřít mikrovláknem, ale jde to
Od Neozin
Ne, jestli myslíš přípravek CG Mat ReNew tak ty peníze radši utrať za jídlo nebo pití.
Psal jsem tu příspěvek o něm. Je to jenom APC s pěknou vůni v pěkném obalu. Nic víc.
Žádnou impregnaci nebo ztmavení gumových koberečků nečekej.
Kdyby někdo po něm tak toužil, tak mu to klidně prodám.
Od Mr.Bean
Ja teda kdyz chci pajcovat koberecky je vezmu tradici a vytru mikrovlaknem do sucha
Od samot0506
Já používám taky tradici a žádné klouzání nepozoruju ale jestli to nebude tím že si to zákazník vyzvedává většinou až druhej den a tradice se pěkně vsákne :thumbup: Mimochodem ještě používám perl ten je taky dobrej na vše guma, plasty v různém ředění dle výrobce.
Od HonzaD
VP Classic protectant vytřený poctivě do sucha. Chce to roztírat hned po nastříkání, jinak je aplikace fakt v klidu :smoke: Nevydrží to super dlouho, ale klouzání nepozoruji ;)
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]