Valetpro Classic Carpet Cleaner

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
Daniel13
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 07 čer 2021, 13:15

Zdravím :smile: skúšal už niekto ten Advanced interior cleaner? Ideálne ak by niekto vedel porovnať s classic APC. Zvažujem kúpu jedného alebo druhého.
V podstate, ak by sa APC mohol používať aj na textil, asi by som AIC ani neriešil.
Moja ďalšia (možno hlúpa) otázka teda znie: môže sa classic APC používať aj na textil?
CHEeSE951
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: 23 úno 2018, 18:19
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Daniel13 píše: 07 čer 2021, 23:19 Zdravím :smile: skúšal už niekto ten Advanced interior cleaner? Ideálne ak by niekto vedel porovnať s classic APC. Zvažujem kúpu jedného alebo druhého.
V podstate, ak by sa APC mohol používať aj na textil, asi by som AIC ani neriešil.
Moja ďalšia (možno hlúpa) otázka teda znie: môže sa classic APC používať aj na textil?
Ahoj, používať APC na textil v nejakej slabšej koncentrácii určite môžeš. Len daj pozor pri tepovaní, nakoľko APC pri extrakcii výrazne pení. Ale pokiaľ ideš iba APC, kartáčik, utierky, nie je s APC najmenší problém.
Daniel13
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 07 čer 2021, 13:15

Neviem, aký silný koncentrát by bol vhodný na textil, s riedením APC nemám skúsenosti... Nemám vlastne skúsenosti s ničím, rozhliadam sa pred prvým nákupom. Pre začiatok by som kupoval to pollitrové balenie, ktoré je už nariedené (neviem v akom pomere).
Možno by ten AIC bol trochu blbuvzdornejší pre mňa :D Len je otázne, ako funguje na plastoch, resp. na ostatných materiáloch okrem textilu.
Odpovědět