Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Kluci dotaz, teď sem dělal dost zaneřáděný auto kde jsem na lokální fleky na sedačkách používal hodně koncentrovanej Heavy Duty rozpračovačem, kartáčem pak drhnul a nakonec vysál přímo hubicí. Pak sem ještě tepoval menší koncentrací. Nechal sem sedáky vyschnout ale pak se mi stalo že sem přejel nehtem po čalounění a udělala se tam jakoby taková prášková stopa. Může to byt tim že sem udělal hodně pěny, tu pak málo vysál a když zaschla, tak udělala takovej prášek který sem pak dotekem rozrušil? Stalo se vám to někdy?
Tak jsem jako spokojený uživatel udělal trochu reklamy na Facebooku, kde ženské řešily vyčištění koberce čistírnou.

Na koberce a čalounění nedám dopustit na http://www.detailingshop.cz/interierove ... eaner.html ředění 1:80 pro strojní čištění, nepění. Detailingové věci aspoň fungují. Udělal jsem s jedním balením 4 auta, 11 velkých koberců a nějaké sedačky. Tepovač si můžete půjčit u úklidové firmy.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Work from samot0506

Díky za pochvalu