Plastové prahy a Interiér

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja bych hadr na interier klidne vzal ten uplne zakladni (tak 2-3, nebo jeden poradny ze shopu - treba Gyeon SoftWipe nebo ten co si tam mel puvodne myslim a k tomu zabehni do Kiku koupit sadu uterek, nevim jak na tom ted jsou ale nejaky mikrovlakna tam maji vzdy a na interier staci). Gyeon Baldwipe ani nevim jak vypada popravde.

Kartacek je ok, to je presne ten co jsem myslel.

Wipeout - osobne bych si priplatil za roztok 500 ml, ten vyjde na 609 Kc. A z toho roztoku udelas 5 litru toho (10x vic) zredenim 1:10 s destilkou. Co mas tedka v kosiku, tak tam pul litru je za 359,-.

Jeste pripadne pro ostatni:
Dodo Juice Total Wipe Out Apc Spray 100ml a 500 ml
169- a 309 Kc, hotovy roztok, ale lze ho zeslabit zredenim az 1:10

Dodo Juice Total Wipe Out Apc Concentrate/Refill 500ml a 1 litr
609- a 959 Kc, koncentrat, naredi se 1:10 a jsme na sile tech roztoku nahore, pripadne lze zredit jeste jednou 1:10 (celkem tedy 1:100) a jsme na sile zredeneho zeslabemeho 1:10 roztoku toho nahore.

Ke koncentratum je potreba rozprasovac, bud v IKEA nebo na shopu jich je mraky nebo od Feriho jsou dobre :)
WinterCZ
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 11 lis 2016, 14:19

Supéééér děkuji tí! jdu objednávat :rofl: :drinks: :dance3: :thumbup:
rusty
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 25 říj 2017, 13:54

BigBang píše:... nebo bych se nebál vzít i VP Carpet a ve vhodném ředění ho použít jako klasický čistič - APC
koupil jsem si zmíněný Carpet Cleaner původně jen na čalounění a teď jsem se začal poohlížet po nějakým čističi na zbytek interiéru... poradíte mi poměr abych ho mohl využít jako APC nebo se mám poohlédnout po nějakém vyloženě APC jako DJ Total Wipeout? Jde mi o to jestli ten Carpet Cleaner nebude agresivní na plasty a tak celkově (Octavia 2)... Na ošetření pak mám DJ Fantastic Plastic

díky za rady
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

1:10 v pohode jako APC na vse
Odpovědět