Gyeon Q2M Preserve - ošetření plasů

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Tak ono to je lesklé po aplikaci když to vyleštím mikrovláknem tak to zmatní, ale není vidět že bylo něco aplikováno. Nahodím nějaké fotky.
fotkapo aplikaci před vyleštěním
Obrázek

A po vyeštění
Obrázek
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Jasně, ty to tím "vyleštěním" částečně setřeš. Jestli chceš dosáhnout mírného lesku, tak to zkus méně vyleštit. Prostě jen lehce přetřít utěrkou.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Aha, tak v tom je problém. Já sebral utěrku a pořádně to setřel a tím to všechno sundal dolů. I když tam něco málo zůstalo jak jde vidět na druhé fotce. Takže to lehké setření platí u všech výrobků ať na pneu, plasty tak i kůži.
miple
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 03 srp 2018, 15:56

No tak teď nevím jak a co vybrat na interier. Měl jsem podle diskuze zde vybrán Poorboys Natural Look Dressing . No a teď se tady píše o tomto gyeon q2m preserve. Tak teď babo raď. A to když budu číst dál toto fórum, tak budu narážet na další a další přípravky. Tak co vlastně vzít.?
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Mě se ten Preserve líbí. Když chceš lesk neleštíšho když chceš pololesk nebo skoro mat tak ho vyleštíš. Záleží jaký vzhled preferuješ jestli lesk nebo mat. Poorboys je jen mat, ale nemám s ním zkušenost tak nevím, ale jak říkáš čím víc budeš číst tím si nevybereš a když si vybereš tak po aplikaci zjistíš, že jsi očekával něco jiného :D
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Já dnes Preserve aplikoval, nepřeleštěné se plasty leskly jak psí kulky. Ne, že by se mi to vyloženě nelíbilo, ale připadalo mi to takové nepřirozené, tak jsem to jen lehce přetřel mikrovláknem, je to pololesklé a tak se mi to líbí :-) Můžeš mrknout ke mě do galerky, nahrál jsem nějaké fotky před a po :-)
miple
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 03 srp 2018, 15:56

U toho Poorboys Natural Look Dressing píšou že má taky tu vlastnost lesklého nebo matného povrchu podle rozleštění jako má Gyeon Q2M Presrve.
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

tak jsem to dnes poprvé zkusil, nejdříve odmastit ipou a poté sem zkoušel nanášet střídavě na mikrovláknou s krátkým chlupem / přímo na plast, což mi přišlo lepší. Zkoušel jsem i nanášet těma ženskejma odličovacíma polštářkama, ale ty moc nevydržej.. co mi přišlo ale dost hrozný, tak je ten stříkač - první stříknutí letí vždy úplně jinam než další, čili trefit se na místo kam chci je opravdu kumšt.. nemám totiž ten páčkovej, ale mačkací dolu :( no jsem zvědavej, jak to dlouho vydrží, rozdíl je znát, nejvíc se mi líbí volant, je sytě černý a neleskne se, znát je to i na pogumovaném rámečku (vw) kolem rádia, ale to už mi přišlo až moc, je to nezvyk, teď je celý černý a nejsem si úplně jistý, že se mi to líbí :D ještě poslední postřeh, dvojbarevné plasty nyní přímo po otevření dveří bijou do očí, předtím sem to prakticky nevnímal :D
vlevo je nastříknutý gyeon přímo na palubku a rozetřen mikrovláknem, pod lepenkou samozřejmě nic a vedle ten flek je od šolíchání mikrovlákna

Snímek obrazovky 2018-08-30 v 22.08.30.png
Snímek obrazovky 2018-08-30 v 22.08.30.png (347.18 KiB) Zobrazeno 8919 x
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Stejná zkušenost s tou aplikací, za mě taky lepší stříknout na palubku a rozetřít :-)
Na volant jsem to taky aplikoval, ale jen kvůli fotky, stalo se přesně to co se očekává, už při výjezdu z garáže po pár hodinách mi volant v rukou klouzal, takže hadr s ipou, jen jsem to přetřel a OK.
Celkem jsem čuměl jak to vypadá na slunku, setřel jsem to jen lehce čistým mikrovláknem, v garáži ok, pololesk, ale na slunci se to třpytí :-D
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Ryco: já to dal jen teda na střed volantu-airbag, na věnec mi to ani nenapadlo :D hlavně proto, že mam koženej, ale i tak:))
Odpovědět