Fleky na středovém panelu po tekutém osvěžovači

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
ENZO
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14 srp 2017, 08:48

Ahoj, tchán měl jednou dobrý nápad narvat do auta na mřížku ventilace tekutý osvěžovač vzduchu. Bohužel nádobka s kapalinou vypadla, rozlila se a zanechala na středovém panelu nepěkný flek. Jediná "protiakce" byla nějaký cockpit spray, který kupodivu nepomohl. Nejsem si jistý, jestli je plast poleptaný, spíše mi to připadá jako kdyby se tam udělala další tvrdá vrstva. Poradíte, co by mohlo pomoct? Mám třeba AG Vinyl and Rubber Care, AG Interior Shampoo, APC od Dodo, VP Black To The Future...
WhatsApp Image 2017-09-27 at 09.56.36.jpeg
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Na tohle pomuze jen vymena toho plastu.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Videl jsem jednou neco podobneho, dal jsem pres to Q2 Trim a ta vyleptana cast dost ztmavla a nebylo to tolik videt. Zkus to vycistit tim co mas (APC Dodo), pokud to nic neudela, tak na to dej nejakou impregnaci (Black to the fjučr) a uvidis. Jinak ale viz Napster.
ruzipa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: 13 srp 2016, 07:15

Horkovzdusna pistole? :-D Zkousel jsem na kryt motoru rozleptany naftou a pomohlo vytecne :-) Akorat opatrne, at se ten plast neroztece a neni to horsi nez ted :-D

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Odpovědět