Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Od Gluck
#60472
Zdravím všechny. Příští měsíc by mi měli dovést nové auto a chtěl bych se na to připravit. Koukám na veškeré přípravky na čístění něco si i přečetl ale nevím si pořád rady co vybrat. Chtěl bych pouze přípravek na čištění, který by v sobě měl ochranu proti usazování prachu. Zatím mám vybráno Auto Finesse Total Interior Cleaner nebo ValetPro Classic All Purpose Cleaner. Může mi někdo poradit s kterým neudělám chybu? Pokud jsem našel špatně a máte lepší tip tak mi ho napiště děkuju za každou radu.
Uživatelský avatar
Od samot0506
#60476
VP APC jsem měl čistil docela dobře ale povrch zůstával trošku lepkavý zpracoval jsem ho ale víckrát bych ho nekoupil.AF jsem neměl a proto kdybych vybíral mezi těmito dvěma zvoll bych právě AF protože bych ho chtěl vyzkoušet.Jestli chceš jeden z nejlepších APC tak kup DJ Wipe Out koncentrát jestli to máš pouze na své auto tak bych koupil právě ten i když je dražší ale funguje perfektně v poměru 1:10
Od Gluck
#60477
Děkuju kouknu na to. Ano mám to jenom na svoje auto :). Vím že to sem nepatři ale nechci zakládat další téma, tak se zeptám tady a snad se mi dostane odpověď. Hledám ještě nějaký univerzální autošampon a vybral jsem si Gyeon Q2M Bathe+ je to dobrý volba? Nebo je lepší si koupit nějaký šampon + sealant samostatně. Díky.
Uživatelský avatar
Od samot0506
#60479
Tady bych ti poradil šampon ValetPro Concentrated Car Shampoo výborný šampon a levný momentálně nejvíce používaný šampon.Dávám 30-40ml na 17l vody bohatě stačí tohle dávkování.Bathe + se myslím používá na ošetřené auto keramikou.Osobně bych zvolil kombo ValetPro Concentrated Car Shampoo +BSD nebo Fusso F7 jako ochranu laku.Už jen podle mého testu který zde probíhá bych právě zvolil tyto 2 ochrany laku. ;)
Uživatelský avatar
Od soray
#60487
Souhlasím se samotem, pokud je požadavek na univerzální šampon, vzal bych něco bez přísad. Ten Valetpro má skvělý poměr cena/výkon. Pokud bys trval na Gyeonu, vezmi Bathe (bez plus) nebo Bathe Essence. Sealant je lepší zvlášť.
Uživatelský avatar
Od samot0506
#60490
Proč nechceš ten od Valetů?Ten co si vybral neznám neměl jsem tu čest zjisti si jeho ředění 500ml si myslím budeš mít za chvilku pryč.500ml šampon by ti stačil třeba od ChG tam opravdu stačí 10 ml na kýbl , protože konzistence šamponů od ChG připomínají řidší med a ne tekutinu.Ale zjisti si info kolem AF a pak se rozhodni.
Od Gluck
#60494
Ten kupuju + ještě nějaký ať mám co porovnávat :). Zjišťoval jsem si to a vychází to 0.5-1.0ml na 1l vody.
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]