Neco lepsiho nez spray z benzinky?

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Ahoj, cely zivot používám spraye na palubovky klasicke z benzinek za cca 100 -150 kc . Zajimalo by me zda je na osetreni interierovych plastu a palubovek neco lepsiho a pokud ano jestli to jde poznat ve vysledne fazi. Diky Martin
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

neni mas to nejlepsi....
Naposledy upravil(a) brabus dne 23 srp 2018, 06:27, celkem upraveno 1 x.
BSD maniac
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Opet, je tu spoustu vlaken, vc. recenzi na jednotlive produkty. Je ale pravda, ze spreje z benzinky tady ani nikdo netestuje, protoze vsichni vime, ze jsou proste nejlepsi, je to takovy prumyslovy standard vysoke kvality. Hlavne je davej i na volant, pedaly a koberecky, at nemas nikde vynechane misto ;-)
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

I na okna je můžeš davat...
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Nejaci důležití,ne? :threaten:
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Kamo ani se jim medivím. Já jsem taky používal ty srágory z pumpy jak říkáš a pak si koupil novější auto a zamiloval se do detailingu. APC IPA a další sajrajty a velice se mi to líbí a funguje. A tak jsem vyzkoušel ty APC na staré autí protože se mi nelíbila lesklá palubka od těch sraček z pumpy a ejhle vono to APC nechce sundat. Palubku mám z měkčeného vinylu a vypadá to jako kůže. Vzal jsem APC DODO 1:10 a kartáč a odskakovalo to od palubky jako by to bylo natřené olejem. Vůbec jsem se nechytal. Zak jsem vytáhnul APC BilHamber 1:4 a taky nic tak jsem to vzdal. Takže bacha na to co tu píšeš. Ber kvalitu
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Vsak ja chci kvalitu. Mam zanovni auto tak proto se ptam jestli je neco lepsiho nez zpray. Na palubovky prave nic neznam a nevim jaky je to rozdil. U stareho auta jsem to neresil.
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Kluci jsou "důležití" jelikož se ptáš dokola na základní věci, které jsou tady na foru několikrát zmíněne.
Stačí si to projít, stačí par posledních stran k tématu a většinou odpověď najdeš nebo použít funkci hledat. A narazíš i na jiné informace, které ti alespoň základní podvědomí o produktech.
Učený z nebe nespadl, ale z tvých dotazů je zřejmé, že toho tady moc načteného nemáš.
Kdyby si otázku položil stylem:
"Dodnes jsem používal sračky z pumpy, teď chcu něco lepšího. Na čištění plastu jsem si vybral APC do DoDo a potom Gyeon q2m Preserve je to ok?"
Tak věř že reakce na tvůj příspěvek by nebyly takové jaké jsou :smile:
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

OK :smile: ten gyon preserve je dobry? Ten univerzální cistic se da vynechat kdyz mam zanovni cisty interier? Nebo vždy projet cisticem?
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

APC je na to aby jsi to dokonale vyčistil a aby ti ten přípravek co nejdýl na tom povrchu vydržel. můžeš ho plácnout tak zvaně na prasáka, ale výsledek je? Nikdo nedokáže říci. Zánovní interiér, to je co? 10tkm, 20tkm 50tkm, po kuřákovi, nekuřákovi bylo to někdy něčím patláno? To jsou vše důležité informace. Vždy je lepší to pořádně vyčistit APC a mám jistotu, že to mám vyčištěný. Gyeon Preserve to je problém, záleží co se ti líbí více jestli lesklý povrch nebo matný povrch. Preserve dělá lesk, ale když ho přeleštíš mikrovláknem tak z něj bude pololesk. Pokud chceš mat tak natural look od poorboys. Věř ale že každému sedí něco jiného. Podívej se třeba tady do sekce s testy viewforum.php?f=26 kde se dělají testy mezi výrobky nebo tady viewforum.php?f=14
Odpovědět