Renovace koženého interiéru Volvo S80

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Tarkin
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 říj 2019, 16:44

Update po roce s renovací:
Sedačka řidiče, kde byly hluboké praskliny a nejvíce se používá, tam na některých místech barva popraskala, budu nejspíš řešit dodatečným nátěrem do prasklin.

Místy vylezly fleky po natírání. Bude potřeba to doladit.

Pečetění, co je v prodeji pro běžného zákazníka je úplně k ničemu, hodí se tak maximálně na místa, kterých se nikdo nedotýká, na kterých nikdo nesedí.
Takto zrenovované sedačky s použitím základního pečetění nejdou ani čistit, jakákoliv voda a "šmrdlani" = okamzite všechny vrstvy dolů, po roce žádné vytvrzení ani proschnutí. Naopak všechny ostatní sedačky uzavřené Top Coat Matt + Vernetzer IC2 drží.


Teď se tedy nabízí otázka, jak na sedák nanést Top Coat Matt + Vernetzer IC2, když je tam pečetění a UV?
Beza97
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11 dub 2018, 12:36

Ahoj,

toto téma mě také zajímá, jelikož uvažuji, že bych se časem pustil do renovace sedaček na svém volvu. Bohužel si ale nejsem jistý, zda to sedačkám víc neuškodí, než pomůže. Jak píšeš, tak barva praská, což po roce používání asi není moc ideální. A taky mě trošku odrazuje tvá špatná zkušenost s fleky. Jelikož mám také světlou kůži, tak se bojím aby se mi to také nestalo.
Když by jsi dnes zvažoval další renovaci, pustil by ses do toho, nebo bys to radši nechal?

Díky, Petr
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já jsem již provedl mnoho oprav a nikdy jsem se nesetkal s problémy výše. I bez použití TCM a IC2. Nemohl tam být jiný problém, např. v podkladu?
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět