Přípravky na ošetření interiéru

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
Frank831
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 09 pro 2020, 14:21

Ahoj,
koupil jsem nové auto a chtěl bych se zeptat, jaké doporučíte přípravky na čištění interiéru - palubní deska, kožený volant, čalouněné sedačky, tapecy. Nechci něco co mě finančně zruinuje, ale Coyote apod. moc nechci.
Doteď jsem používal na textil VALETPRO CLASSIC CARPET CLEANER 500ML ČISTIČ KOBERCŮ A TEXTILU a na plasty něco od sonaxu (už nevím co)
Poradíte prosím?
Moc děkuju
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

já bych řekl, že těch tipů je tady až až, stačí se jen rozhlídnout, třeba sekce kde se radí s nákupem pro nováčky...
ale když už jsi tu nový, tak ti dám rychlej tip: pokud máš úplně nové auto, začal bych asi lehkým čištěním (verso třeba) a pak ošetřením plastů atp, aby byly chráněné před UV atp.. záleží na plastech dle výrobce, já třeba mám rád na koncernové plasty dodo juice fantastic plastic - velmi malá spotřeba, dlouhá výdrž a neleskne se, pouze tmavý vzhled. na kůži pokud je tedy nová, by bylo dobré hodit nějaký slabší čistič, pak vyživit příapadně a hodit ochranu - v tomto případě se můžeš podívat po colourlock značce, kde najdeš na detailingshop.cz všechno o potřebuješ :)
Odpovědět