Odstranění vůně nového auta

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
LadyTomcat
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 06 zář 2019, 13:59

Zdravím všechny, strašně mi nevyhovuje takový ten typický zápach nových aut. Připadá mi dokonce že se to v některých autech drží snad ještě x let po vyjetí z linky, což teda může být blbýma stromečkama které tam dali majitelé, ale nevím... mám v garáži nové auto, ten zápach není tak hrozný jako u spousty aut, ale musím říct že jednoznačně nejlépe je mi v tom autě s komplet otevřenýma oknama a ten typický odér z toho auta po delší době cítím intenzivněji než by se mi líbilo. Nemáte někdo nějakej nápad čím to ošetřit nebo co s tím dělat aby to co nejvíc a co nejdřív vyprchalo? Přebít to jinou vůní není řešení, dělá se mi neskutečně zle z jakýchkoliv stromečků, vonítek a všech podobných věcí které se do aut dneska běžně strkají. Zatím nechávám přes den pod přístřeškem s plně otevřenýma oknama v naději že se to z toho bude vyvětrávat rychleji, ale nevím no...
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Ta "vůně" nového auta jsou pokud vím hlavně těkavé složky z lepidel a plastů (a vůbec se nedivím, že ti to nevoní :D ). V letních vedrech asi nic lepšího než nechat vyčahnout není. Pokud se ti z jiných vůní dělá špatně, tak leda nějaké mírně navoněné interiérové detailery nebo ochrany int. plastů - to nebývá tak invazivní.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

rozlit mliko ...
BSD maniac
Odpovědět