Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
#4578
Máš vyzkoušeno??
Co jsem zatím pohledával tak bud AG interior shampoo,nebo něco od CH.Guys,nebo něco jiného.
Tuhle značku vubec neznám.Budu rád za každou radu.Díky
#4580
Interior Shampoo do tepovače nepatří! Tím by sis akorat zadělal na pěkný problémy, protože do tepovače potřebuješ přípravek se sníženou pěnivostí.
Valetpro Heavy Duty samozřejmě mám vyzkoušený dlouhodobě a funguje naprosto skvěle, dokonce o pár řádků níž ho tu zdejší člen merkuchio také zkoušel.

No a jestli neznáš značku Valetpro, tak to budu dělat, že jsem neslyšel ;) :lol:
#4581
Samozřejmě valetpro znám ale nikdy jsem nezkoušel žádný přípravek od nich.
Potřebuju přípravek který nanesu rozprašovačem použiju kartáč a poté vysaju vysavačem na mokré vysávání.
Nebudu dávat přípravek přímo do tepovače.Chci nanést rozrušit špínu a poté vysát jestli si rozumíme ;) ;)
Je někde nějaké video jak se používá ten valetpro,nic jsem nenašel.
Díky
#4584
Zajímalo by mě čím to vysávali? Že by Kärcher podle barvy? Máte někdo zkušenosti s vysavači Kärcher? Přemýšlím o něm a zajímalo by mě jestli má fakt takový sací výkon,že vytáhne co nejvíc té vody...
#4585
Spousta lidí na Karcher nadavá, na každodenní profi použití to asi nebude, ale na domácí je úplně v pohodě. Já mám několik let Karcher SE3001, vysává i tepuje parádně, závada žádná. Za tu cenu nelituju.
#4587
já mam http://www.vapka.com/vapka-com/eshop/0/ ... -kg-RM-760 jednoznačně doporučuji cena výkon a hlavně jsou k dostání díly.používám i jejich chemii do tepovače a funguje silnější snečištění jen nastříkat nechat působit a pak vytepotat.ještě mam tepovač ETA a jako šmejd slabý výkon ,daleko horší přístup na čištění vysavače ,už bych ho nechtěl ani zadarmo.
#4589
já mám Etu Neptun... nemůžu ssi stěžovat, teda až na širokou hubici, která neni zrovna to pravý ořechový na boky sedaček, ale všechno co jsem chtěl vyčistit jsem vyčistil (za použití tý jejich chemie dodávaný k vysavači) a co zůstalo by stejně asi povolilo jen s kartáčem 8-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]