Přípravek na tepování sedaček atd.

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Tak blíží se den,kdy mám tomu kamarádovi dělat ten interiér u Passata.

Všechno bude snad v pohodě,až............ Látkové sedačky špinavé nejspíše od riflí.
Půjde to vůbec něčím dolů? Vím,že ta riflovina jde,nebo spíše nejde dolů ani z kůže.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Carpet cleaner, popripade DJ total wipe out. Nemel jsem problem,ze by neco neslo dolu. A pokud to je svetle bezova latka,tak ti to vubec nezavidim :D k vyhrevu sedacek vS mokre cisteni. Vsechny vyhrevy jsou reseny odporovym dratem. U latky je drat u kuze je drat+plosky 5x5mm. Vlhko tomu nevadi,ale jak psal Jozka plno lidi nadava,ze se jim auto vrati vlhky,coz na podzim-jaro lze vysusit jen na dilne pri vyssi teplote a hlavne musi byt auto cele otevrene. V lete to je v pohode. To si sedacky vyndavam ven a susim na sluníčku :D cisteni suchou metodou nevim no. To je spis povrchový a nejak to neuznavam. Vyhoda zase je,ze sedacky jsou suchy.
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Prosím chci se zeptat,když tepujete sedačky a koberce Carpetem,přetepujete to potom ještě čistou vodou,aby jste dostali ze sedaček ten přípravek,nebo to necháte schnou tak??
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Tepuju tak, že nastříkám Carpet, nechám chvilku působit, vykartáčuju a vytepuju čistou vodou.
Podle mě je vždycky lepší dostat ten čistit z látky pryč.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja jsem ted tepoval nejake vyndane sedacky

1x rucne rozmoceni a vydrbani nejvetsich fleku (vzal sem si to do tepla k sobe domu takze s parou, tornadorem atd. jsem neblbnul)
2x tepovani s carpetem asi 1:60-80 od oka
1x tepovani s vlaznou cistou vodou

vyhodou taky je, ze rovnou procistic trubky tepovace a nemusis to delat extra :mrgreen:
LukasVonka
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 31 bře 2017, 08:49

Ahoj potřeboval bych poradit. S detailingem teprve začínám. Mám už něco "odčištěno" ale do teď to byli jen kamarádi kterým se líbila moje práce. Ale teď už to jsou kamarádi kamarádů do toho mě začal zásobovat jeden autoservis a začíná mi to pomalu přerůstat přes hlavu. Začínají přibývat i luxusnější vozy. Potřebuji poradit nějaký tepovací prostředek s kterým se bude dobře a rychle pracovat a bude dobře rozpouštět špínu nejlíp hned napoprvé. Já mám zkušenosti jen s komerčními jako: HG čistič koberců, eta exteron (který podle mě funguje asi nejlíp :) hlavně za příznivou cenu), Karcher a jiné... Tady jsem se dočetl Valetpro Heavy Duty ale to není nikde k sehnání :/ Tak se chci zeptat co používáte co máte ozkoušené a jestli třeba někde na netu nebo tady není nějaké porovnání atd... A ještě jedna věc. Sice to nepatří úplně sem ale do teď jsem používal ETA Mariner. No asi to nebude nic super pro vás :D tak by se mi hodilo něco výkonnějšího hlavně obratnějšího... Tím bych si mohl taky ušetřit kus času :) Na penězích zase tolik nesejde práce začíná být docela dost takže se mi to zaplatí :) samozřejmě to ale nemusí být za 80 000 jo. :D

Děkuji za Vaše rady a doporučení :)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

LukasVonka: VP heavy duty se přejmenoval na VP Classic carpet cleaner. Najdeš ho v nabídce detailingshop.cz
LukasVonka
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 31 bře 2017, 08:49

Neozin píše:LukasVonka: VP heavy duty se přejmenoval na VP Classic carpet cleaner. Najdeš ho v nabídce detailingshop.cz
A jak funguje? Dělá se s ním dobře?? Máš možnost porovnat třeba s přípravkem od Karcheru nebo Ety??
vodi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 15 lis 2016, 14:28

Zvládnu sedačky s APC od valetpro? Vykartáčovat s APC a pak přejet tepovačem s čistou vodou? Nenapění mi v těch sedačkách zbytek toho APC?
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Vždyť to vysaješ, co by kde mělo pěnit? S tou vodou to bude naředěný až až ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět