Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Nevím,kam přesně to napsat,tak to napíši sem. :)

Mám dělat známému interiér u Passata.
Má klasiku sedačky,ALE předek vyhřívaný a hlavně řidičova sedačka je spíše modrá od riflí.
Vím,že vyhřívané sedačky by se neměli moc namáčet,nebo spíše vůbec tepovat,ale půjde to ručně VP Carpetem trochu dolů?
Chci to aplikovat rozstřikovačem a kartáčkem "šudlat",abych je moc nenamočil.
Mám obavy,aby to po uschnutí nějak nevylezlo zpět,a hlavně jestli ta barva půjde vůbec pořádně dolů. :(
Nikdy sem nemel problem pri tepovani vyhrejvanejch sedacek
A co ta "riflovina"?
Dostanu to ručně Carpetem dolů?
Mám strach,aby to po uschnutí třeba nevylezlo zpět. :(
Carpet mě nikdy nezklamal,ale je pravda,že šlo o fleky,čokoládu atd....barvu z riflí jsem ještě nedělal.
Zdar tak tím si nejsem jistý že vyhřívání sedaček nemůže zničit vlhkost.Jeden klient co ke mě jezdí tak si nechal před lety někde vyprat sedáky a když odjížděl tak si pustil výhřev a něco se mu spálilo a musel to nechávat opravit.Tak opatrně!Já pokaždé říkám nepouštět vyhřívání sedaček min.2dny od přebrání auta.
Ted jsem neco hledal v manualu a je tam napsane, ze skutecne vyhrivane sedacky se mokrou cestou cistit nemaji. Samozrejme v manualu se taky pise ze olej staci menit po 30 km a je to v pohode, takze bych to bral s rezervou. Ty sedacky musi vydrzet kdyz nasednes do auta v plavkach, v zasnezenych vecech po lyzovani atd., takze s rozumem (nechat opravdu vyschnout pred spustenim vyhrivani, nepromacet to zbytecne moc) bych v tom problem nevidel.
Ono je to jen odpor jako v rychlovarné konvici nebo přímotopu... drát, který se zahřívá odporem protékajícího proudu...žádná elektronika v sedačce asi nebude. ŘJ bude někde jinde.
A stejně nejlepší je předat auto až po úplném vyschnutí...dost lidí se mě na to ptalo a vyloženě nadávalo, když ji někdo vrátil vytepované auto a museli si ho sušit třeba na podzim když bylo chladno.
Pokud na to mas prostor, kde to muze stat, tak je to v pohode. Jinak to zakaznikovi proste predas vlhky. Nejlepsi je tepovat v lete, sedacky si vyndat z auta a nechat je uschnout na slunicku. Za hodinu se muzou vratit zpatky
Pani mam otazku kupil som Vallet Clasic Carpet Cleaner na tepovanie . Mam len vysavac na mokre vysavanie tak ma zaujima ako ho riedite do rozprasovaca...1:20 staci ? ..a este ako postupujete nastriekam na sedacku vykefujem a hned vysavat alebo pockat nech trosku este produkt pracuje a vysat neskor ale po 30 min ? dik
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]