Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Od Tom
59 neni tak hrozný :) jinak nevim, proč by t neměl total od doda zvládnout ;)
Od HanzGTD
Na stropnici a látky obecně jsem si oblíbil mikrovláknovej polštářek, lehce navlhčenej-vyždímanej a postříkanej přípravkem na látky. Lehce přejedu čištěné místo, aby trochu navlhlo a přípravek stříknu buďto na polštářek, nebo na látku a jedu :) Opatrně s nim čistim kousek po kousku, nebo kde je možnost, jako např. u sedaček čistim po jednotlivých částech mezi prošitím, aby voda nestihla protéct moc hluboko. A dá se říct hned vysávam Neptunem. Začínám stropnicí, pak sloupky - obráceně se to neosvědčilo protože jsem pak na čistý sloupky natahal špínu ze tropnice..překvapivě :D - odshora dolu. Čistil jsem takhle X aut včetně svýho (2x) a zatim (ťuk ťuk :lol: ) se nic neodchlíplo, neodlepilo. Když je někdě třeba zasedlá sušenka, nebo něco co jde blbě tak tomu pomůžu jemnym kartáčkem ze sady na kůže z kiku, někteří určitě máte :lol: Hlavně hodně opatrně, kartáček vytahává vlákna látky a pak je to hnusný. K přípravku.. začínal jsem s AG Interior Shampoo, čistil super, jen mi vadil ten dezinfekční smrad. Teď mam Valet PRO Heavy Duty a ten už celkem pěkně voní a čistí stejně dobře.
Jsem amatér samouk tak to berte jen jako informaci, ne jako návod :lol:
Od jurakaby
"kartáček vytahává vlákna látky a pak je to hnusný."

chci se zeptat jak čistit. Včera jsem čistil mikrovláknem stropnici a taky mi to trochu chloupky vytahalo... Jestli se má kartáčkem či mikrovláknem kroužit, nebo pouze v jednou směru .... Díky Jirka
Od stooktan
já teda na stropnice nepoužívám ani kartáček ani vysavač, taky už jsem viděl prověšený stropnice a to je pak nah*vno... většinou si nastříkám APC nebo carpet cleaner přímo na mikrovlákno a jedu pěkně růčo. sice to chvilku trvá ale funguje to bez problémů - až na výjimky, taky už jsem viděl kafe na stropě :crazy: tam pak silnější koncentrát a je po flekách
Od Škrabi
carpetem na microvláknu jsem vyčistil stopu feldy potom co ho dítě natíralo
čokoládovou zmrzlinou .Dělal jsem to přes hodinu ,zakrkem bolelo jako sviň :cray: ,
a pani se potom 200 kaček ještě zdálo moc :shok: .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu