Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Od lazi
Ještě mě napadlo, jestli to nemohl někdo zatmavovat záměrně? Takovej ten ala RS styl - černá stropnice.
Od wildT
Uplne jednoduse, nastrikat HD 1:10 (VP Carpet Cleaner) nebo asi jakykoliv APC, nechat chvili pusobit a vytrit (vydrbat) dlouhosrstym mikrovlaknem. Nepouzivam zadne kartacky ani nic.

V Multivanu jsem treba stropnici i tepoval uplne v pohode, ale to jsem mel jeste stary tepovac se kterym to celkem slo i vzhuru nohama, coz uz nejde.

A zcela urcite to nebylo umyslne zacernene, byla to ta nejobycejnejsi oktavka I s 300k na tachometru :D Rekl bych ze to bylo z cigaret ale v aute vubec nebyl takovy ten typicky nikotinovy zapach, takze fakt nevim.
Od Rocco
Když stačí jakékoli APC,tak by měl fungovat i VP CLASSIC ALL PURPOSE CLEANER,ne?
Od p.dawe
Zdravím,

chtěl bych se optat jestli už jste se nesetkali s plísní na stropnici nebo látce?

Kamarád by chtěl vyčistit stropnici od plísně, ale stropnice celkově je v křehkém stavu protože do auta nějakou dobu zatékalo, takže tepování nebo kartáč to nemůže ani vidět.
Zkoušel jsem VP Have Duty nebo DJ APC na mikrovlaknu, ale ani s tím nehne. Navíc je látka hodně světlá, takže je na ní všechno vidět :(

Díky
Od Mr.Bean
odour eater od valetu už mi s plísní několikrát pomoh
Od maxx99
Ahoj, trochu to oživím, na jaře chci vyčistit stropnici a co jsem koukal, tak osvědčený Heavy Duty není k sehnání, doporučíte, prosím, nějakou alternativu? :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Work from samot0506

Díky za pochvalu