Auto Finesse Spritz Interior Quick Dash Detailer

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PS: Jinak nikomu nebráním napsat ofiko recenzi na cokoliv, jako to dělá místní detailingový guru Mr. Bean. Formát recenze je vidět v již napsaných recenzích (text, fotky, hodnocení) a takto mi to poslat do SZ. Já zkoriguju text z hlediska pravopisu, případně se zeptám na nějaká fakta z testování a recenzi se jménem autora zveřejním.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Mat2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 07 lis 2011, 17:20
Bydliště: Valtice

Je mi jasné, že není v silách, tím spíše možnostech, jedno člověka všechno vyzkoušet. Proto velmi obdivuji jedince, kteří dokáží shromáždit několik produktů k určitému účelu a ty porovnat a zdokumentovat na svém voze.
Výběr vhodných produktů, je alespoň pro mne, velké dilema. Nejsou nejlevnější a zbytečně doma shromažďovat několik přípravků ke stejnému účelu, než najdu ten svůj, je neekonomické. Navíc pokud se něco nedá přesně zvážit nebo změřit je porovnání vždy ošidné a subjektivní. Viz například testy spotřební elektroniky. Ty dopadnou skoro vždy přesně obráceně v testech pro spotřebitele než testech v hifi.
Tady je například test vosků, zřejmě nezatížený předsudky detailingu http://www.autoexpress.co.uk/accessorie ... group-test
Uživatelský avatar
Loader
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 34
Registrován: 21 led 2015, 22:46
Bydliště: Praha 6

Tak se mi dostal tenhle přípravek taky do ruky...
Zkoušel jsem na Octavia II, Opel Meriva, Ford Focus.

Na některých plastech efekt vidět opravdu není (např. dveře Octavie - měkčené plochy).
Na jiných (Meriva+Focus) byl výsledek super. Zanechal "obohacený" vzhled, nemastný, lehce lesklý ale né nepříjemně. Rozstřikovač super, spotřeba minimální.
Přílohy
IMG_20160504_125556.jpg
IMG_20160504_125651.jpg
Odpovědět