Gyeon Q2 Tire

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

na kazde znacce/stari pneu to muze fungovat jinak ...
BSD maniac
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Pánové jak jste spokojeni s obalem tohoto produktu respektive ventilem. Mám ho od dubna a zatím spokojenost i když na starých Primacy3 to moc nefungovalo a mazal jsem každý týden a po 3 dnech kaput. Teď mám Dunlopy Maxx tam to je o poznání lepší hlavně na bočnicích, ale po jednom dni jdou vidět fleky jak se točí kola a to jsem setřel hadrou. Ale největší problém je, že mám z láhve odebráno asi třetinu a v autě vozím tyhle věci vždy v kýblu v kufru a tenhle sajrajt mi tam už podruhé v malém množství vytekl přes ten jejich rozprašovač. Po aplikaci jsem to vždy otočil na off a stejně to vyteklo. Vedle jsem měl Prep a ten je v pohodě. Jen Tire dělá bordel.
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Nevozím to v autě, žádný problém. Jen mi praskla láhev od iFoam... Nejspíš to foukne rozprašovačem když se to hodně zahřeje.

Odesláno z mého VTR-L29 pomocí Tapatalk

optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Minulý týden jsem napajcoval gumy a auto stálo venku ve stínu do dneška. Gumy pořád krásně saténové. Jel jsem z Ostravy na výlet na Pernštejn a pršelo až do Proštějova. Na zpáteční cestě jsem si všiml, že jsou gumy šedé a strašně hnusné. Čištěno APC 1:4 odmaštěno IPA 1:5 a napajcováno TIRE, gumy DUNLOP sport maxx https://www.rajce.net/f1311772300
Tak teď zvažuju co koupit jiného, protože tohle je fakt hrůza
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Tak jsem si pořídil Tradici a minulý pátek aplikoval. Pořídil jsem si i Receglaze Wheel cleaner a vydrhnul gumy a odmastil Prepem a Tradice zatím drží lépe než GQ2 Tire
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Trvanlivost těhle produktů záleží nejvíc na složení směsi pneumatiky. Oproti VP mi třeba Gyeon drží tak 10x dýl (Dunlop, Pirelli, Vredestein a Nexen).
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Je to divné. Mě Tire na Dunlopech moc nedrží.
Tak po týdnu kdy jsem aplikoval Tradici pořád gumy krásně saténově černé. Jízda v dešti a dnes po umytí pořád krásna barva.
Tire mi po týdnu zmizela úplně a po jízdě v dešti gumy šedé
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Tak z toho ventilu od Tire jsem naprosto zoufalý. Před zimou jsem ventil odšrouboval a vystříkal jsem zbytek Tire zpět do lahvičky a našrouboval zpět. Teď asi po 2 měsících jsem kolegoval leštil auto a vytáhnul jsem z kýble kdem mám uloženy tyhle serepetičky a opět Tire vyteklo malé množství přes ventil do kyble. Přeci to nemůže takhle samovolně vyvzlínat. Všechny ostatní věci umatlané od Tire. Je to děs.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Muze, tohle vsechno je potreba zasadne vozit v poloze nastojato.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Jinak bych to ani nevozil ani nepostavil, ale prostě to přes tu trysku uchcává i když je ta trubička ve flašce prázná. :ireful:
Odpovědět