Dodo Juice Supernatural Wheel Sealant

Údržba všech typů disků kol a pneu.
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Docela hodně důležitá informace.... Díky
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Tak tak. Pokud mi po ošetření dvou sad kol ještě něco zbyde, tak to nabídnu v bazaru, aby ten zbytek nepřišel vniveč.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Taky jsem na to narazil, sice v souvislosti se sealanty jinych znacek, ale ty "zivotnosti" (shell life) byly podobne: cca pul roku otevrena lahvicka, ale hlavne jenom cca rok a pul u zavrene.

Bylo by fajn, pokud by nekdo mohl napsat, jestli treba aplikoval rok otevrenej nano sealant a bylo to v pohode, precejen se mi to zda jako kratka doba a hlavne vsechny ty nazoru co jsem cetl vypadaly spis jako teorie.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

hanzi píše:Tak jsem se na Dodo fóru dočetl, že tenhle sealant se musí spotřebovat do 6 měsíců od prodeje, jinak v tý lahvičce zkrystalizuje. Zajímavá informace. :rolleyes:
tak honem vyzvedni, už je pro tebe připraven :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Paráda :)
Budu v Praze v sobotu. Můžu se zastavit? Nebo budete na tom workshopu od Clean freaks? Můžu přijet i tam dopoledne...
Kubasky
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 22 bře 2017, 05:58

Zdravím,

možná to sem úplně nepatří, ale chci se zeptat, když mám úplně nová kola, ještě zabalená. Musím je před nanesením vosku umývat? nebo můžu dát rovnou vosk.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nové je sice nové, ale nikdy nevíš kde jak byli před tím. Já bych je minimálně odmastil IPA
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Loni jsem nová kola koupil, před aplikací Rimu od Gyeonu jsem to vzal IPOU a ještě Prepem.
Odpovědět