Údržba všech typů disků kol a pneu.
Čaute,

téma na HSHG tu ještě není, tak zakládám. Zároveň s tím sem hodím mou recenzičku, protože jsem ho dnes poprvé odzkoušel. Po uplynutí nějaké doby znovu vyfotím a pošlu fotky s výdrží a vzhledem.

Obrázek

Použité přípravky:
Štětec
ChG aplikátor na pneu
ChG Sticky Gel - Wheel+& Rim Cleaner
Hot Shine High Gloss Tire Spray

http://www.detailingshop.cz/osetreni-pn ... 710ml.html

Aplikace: jednoduchá, stačí stříknout na aplikátor či štětec. Jsou tam navíc 2 možnosti rozstřiku - široký a úzší záběr
Výdrž: zatím nedokážu posoudit
Vzhled: lesklý (kdo by to řekl:-)), po utření utěrkou matnější
Spotřeba: malá, stačí cca 3-5 stříknutí / 1 pneu (195/50 R15), 710ml vydrží řekl bych velmi dlouho
Cena: 330Kč

- všude použita 1 vrstva, kromě jednoho kola - kvůli fotce + pozdějšímu srovnání
- nestíral jsem hadříkem, pouze nechal zaschnout
- pneumatiky nebyly cca rok naimpregnované, takže hezky papaly
Přílohy
DSCF4177.JPG
Fuj
DSCF4179.JPG
První vrstva
DSCF4180.JPG
První vrstva
DSCF4181.JPG
Druhá vrstva
DSCF4182.JPG
Druhá vrstva
DSCF4183.JPG
DSCF4184.JPG
DSCF4189.JPG
DSCF4192.JPG
nebylo to nějaký hladový? :-) třetí vrstvičku by to určitě sneslo.
Tom píše:nebylo to nějaký hladový? :-) třetí vrstvičku by to určitě sneslo.
Bylo bylo...dlooouho jsem pneumatiky neimpregnoval, taky tak vypadaly, fuj :vomit1:.

Jinak další info k Meguiars HSHG:
po větším dešti se mi na pneu objevily světlejší stopy z vody, což se mi teda moc nelíbí, dělá to i vaše impregnace?

Jinak HSHG vydrží 2 velké několikahodinové lijáky (+ jízdu) a stále celkem hezky drží, i když efekt už je "jen" matný černý, bez lesku.
Taky používám HSHG, krmím spíš příležitostně. Akorát mám gel v láhvi, ne sprej. Posledně jsem zničil ten origo aplikátor :blush: Po nanesení vydrží lesk max pár dní, záleží na nájezdu, podmínkách a počasí. Ale když teď kouknu na auto, tak gumy pořád vypadaj sytě a naposled jsem krmil 3 týdny zpátky. Mezitím jsem najezdil něco kolem 1 000 km, včetně dovolené v Maďarsku :thumbup:

Frozz: Nemáš ty stopy náhodou vyfocené? Zatím se mi nic takového nestalo...
Jen pro zajímavost - na víkendovku jsem HSHG aplikoval naposledy v březnu 2014. Od té doby jsou gumy nádherně černé (samozřejmě po nějaké době matně). Poslední dva roky se s tím autem jezdilo opravdu minimálně, tak proto, ale stejně mě to trochu překvapuje.
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]