Dodo Juice Tyromania Tyre Wax

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Kdo někdy propadl mánii sytých černých boků pneumatik, už jistě nenalezl cestu zpátky. Tyromania je horká novinka od Dodo Juice a přichází s revolučním nápadem vytvořit vosk na pneumatiky a nabízí řešení. Dodo juice spojilo carnaubu s pomerančovým olejem a vytvořilo Tyromanii. Pneumatiky nebyly nikdy černější :-) Objem 180 ml + zdarma pěnový aplikátor. K dostání i jako malé balení 30ml. Spotřeba se velmi liší dle použitých pneu, ale odhaduje se že 30 ml vystačí na cca 1-2 sady pneu. Tyromanii lze použít i jako přípravek na venkovní plasty.

Obrázek
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
HanzGTD
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 02 srp 2011, 18:18

Už máte někdo otestováno ? 8-)
Freshly Juiced
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Zatím teda slaví nečekaný úspěch na plastech :D podle celosvětových ohlasů
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
HanzGTD
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 02 srp 2011, 18:18

Tak to je dobre ;) Nepsali jak dlouhou vydrz to na tech plastech a pneu ma? Nikde jsem to nenasel...Ted mam Bumber Care a na zadni liste to chce asi neco silnejsiho, asi jak se tam drzi voda.
Freshly Juiced
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Silnejsiho na plasty bych doporucil Valetpro Dionysus Trim Glitz. Uz ho cca mesic a pul testuju, brzy se tu objevi recenze :-)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Hanzi, asi tě to nepotěší (poměr objem cena je smrtelnej), ale po tom, co jsem zkusil Dodo Sealant na plasty, tak nemůžu ti doporučit nic jiného :-) Je to naprostá bomba! Spotřeba snad nejnižší, jakou jsem kdy viděl a výdrž až 12měsíců!! Nepočítám, že do jara buduněco patlat a už a mám konečně od plastů klid! Recenzičku samozřejmě udělám :-) Jo a hodně lidí si pochvaluje např. Tire gel natáhnout i na plasty :-)
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
HanzGTD
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 02 srp 2011, 18:18

Diky, ale slo mi zaroven o pouziti na pneu, hlavne nahrazeni lesku matem. Mam uz dva roky Endurance tak se to trochu okoukalo a chce to zmenu :lol:. Hlavne aby tyromania vydrzela nejakej ten patek bez pece jak na pneu tak na plastech...tedko staci kdyz hodne zaprsi a na bocnich listach jsou videt stejkance kudy prez ne tekla voda :roll: Jsou z nejakyho jinyho materialu nez ostatni plasty na aute- hladsiho, takze se tam pripravky hur drzi a je to znat i pri aplikaci. Tohle od tyromanie ocekavam, ze zvladne...podle ceny by nemel byt problem ne :D Potom uz jedine ten DODO Sealant nebo nalakovat :D
Pri rozmeru pneu a mnozstvi plastu co mam bych musel vzit rovnou velky baleni, proto se radsi hodne ptam predem, abych nemel dalsi do sbirky nepouzivanych veci, znate to :lol:
Napadlo me, ze bych pak mohl taky udelat recenzi, dat tyromanii na pneu kamionu, a sledovat kolik km to vydrzi v jakych podminkach a na druhou stranu treba Endurance a porovnat ;)
Freshly Juiced
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Tak Hanzi, jak to vypadá? :-) něco jsem zaslech od pár lidí, že jako dobrý :o 8-)
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
HanzGTD
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 02 srp 2011, 18:18

No reknu to takhle...mel jsem se vykaslat na panel pot a vzit rovnou velky baleni :lol: . Tyromania splnila moje ocekavani, pneu i plasty jako novy, zadnej prehnanej lesk. Ted jeste jak dlouho to vydrzi (zatim proprsena noc i den a 1x wapka) , pneu jsem pred aplikaci umyl Meguiars All Wheel Cleanerem a plasty AG Interior Cleanerem.
Nejlepsi je nechat rozehrat na slunci aby byla v tekutejsim stavu a nevracet se na stejny misto :) . Jeste se pokusim o nejaky fotky :D
Freshly Juiced
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Foto den po aplikaci. Po umytí, stačí mokré pneu přetřít vlhkých mikrovláknem a pneu je stále krásně černé. Zatim si nemůžu stěžovat. ;)




Odpovědět