Autoglym Tyre dressing - impregnace na pneu

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Autoglym Tyre dressing je impregnace na pneu s dlouhou výdrží, příjemným efektem (ani lesk ani mat) a nízkou cenou. Nízká spotřeba v kombinaci se štětcem. V poměru cena / efekt a výdrž asi nejlepší co lze koupit. Nevýhodou je, ze trochu smrdí :-)

Naposledy upravil(a) Tom dne 30 říj 2010, 22:42, celkem upraveno 1 x.
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Adams
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2010, 00:20

Dle meho nazoru je nejlepsi na pneu asi Tyre Gel od Megsu.
Kdyz ma clovek tu megs houbicku v plastovem obalu tak je pohodlna aplikace.
Jeste mam PoorBoyse, ale zatim jsem poradne nevyzkousel, ale je to taky takova bila voda, ktera se nanasi rozprasovanim s vuni kokosu.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mozna by nebylo na skodu udelat nejaky srovnavaci testik ;)
Ale je pravda, ze o Megsu jsem slysel take pozitivni ohlasy.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Adams
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2010, 00:20

soray píše:Mozna by nebylo na skodu udelat nejaky srovnavaci testik ;)
Ale je pravda, ze o Megsu jsem slysel take pozitivni ohlasy.
V podstate jsme delali, ale nevim zda je to verohodne, kdyz se da na kazde kolo neco, pac je rozdil ve vydrz predek vs. zadek i se stejnym pripravkem.
Mozna je to take o subjektivnim pohledu. Me ten megs vyhovuje a jsem spokojen.
Dle meho nazoru je vydrz vseho +- stejna a ackoli kolikrat uz dle pohledu pripravek na pneu neni, tak po politi vodou se tvori kapicky a pripravek porad funguje, jen uz nema pekny vzhled.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Adams ma pravdu, nekolik testovani uz probehlo. Co muzu potvrdit, tak megs patri mezi spicku at se to nekomu libi nebo ne :-) Co vadi me, je upatlanost toho gelu, i vune je diskutabilni. Hrozi i jeho odaplikace na karoserii pri nespravnem pouziti. Jeho vyhody jsou bezkonkurecni cena a spotreba jedne aplikace a vydrz. Nekomu muze vadit jeho lesklost na pocatku. Vice bych to ale rozebiral v jeho vlaknu :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Casey
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 09 pro 2010, 08:24
Bydliště: Bratislava, SR

Skusal som uz rozne tyre dressingy a da sa povedat ze dlhodobo som pouzival swiss pneu a ag instant tyre dressing. V poslednej dobe su ale moji favoriti 3M tyre restorer, wolf's chemicals black out a autosmart high style...posledne 2 su aj vode odolne :D
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ja mam ted doma pripraveny Griots Garage Long Lasting Tyre Dressing, az bude lepsi pocasi, tak ho chci poradne otestovat. Ocekavani jsou velka, uvidime. Nedavno jsme delali testik, nejlepsi byl jednoznacne Swiss, pak dlouho nic, pak AG s Migliore.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Mat2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 07 lis 2011, 17:20
Bydliště: Valtice

Byl to můj první pneupajc, co jsem přičichl k detailingu a musím říct, že je to jeden z dobrých produktů Autoglymu. Zanechává takový přirozený efekt. Žádné kýčovitě lesklé gumy. A i když se zdá, že už tam není, po pokropení vodou se jasně ukáže. Vyhovuje mi jeho konzistence. Při použití štětce minimální spotřeba. Možnost aplikace na mokré gumy hned po mytí. Myslím, že je důležité zdůraznit nutnost, řádně přípravek před aplikací protřepat. Aplikuji ho i na další plastové a gumové díly na autě. Pro mne jeden z mála produktů kde nemám potřebu hledat něco jiného.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

jojo, jak jsi řekl, je to to lepší od Ag :-) Mě u něj vadila vůně :mrgreen:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Totić
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 02 zář 2016, 10:57
Bydliště: Brněnsko
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak co, jak je na tom AG "po letech" ? Koukám ještě je k mání, že bych ho pořídil..
Resp. jak je na tom v porovnání s vaší Tradicí, ValetPro BtF, Megsech atd.?
:smile:
Kterej pajc nejlíp drží? Asi jak čtu leaderem bude Gyeon.. přimluvil bych se o testík DS, třeba rozdělit pneu na 4 vzorky viz. výše a zkusit časem tlakovou wapku jak se který LESK (ne)udrží ?

;)
Odpovědět