Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
Od Tom
#23
Megs tire gel vynika velmi nizkou spotrebou a slusnou vydrzi. V prepoctu ceny jedne aplikace a jeji vydrze ho stavi do pozice nejekonomictejsiho pripravku na pneu. Navic neni vubec spatny. Lepsi pripravky uz jsou jen drazsi. Nevyhoda trochu smrad pri aplikaci a spatna prace s gelem. Nejvetsi konkurenta ma podle me u autoglymu.

Obrázek

Uživatelský avatar
Od malfis
#3582
Ví někdo jak pořádně umýt aplikátor (Meguiar's) od černoty? Za boha mi to nejde ničím vyčistit. Ani o 50% třeba :( :lol:
Uživatelský avatar
Od Tom
#3593
můžeš to prokrmit nějakým apc, ale asi zbytečná práce :-)
Uživatelský avatar
Od Tom
#3595
ououu, tak těmahle bych to nedělal :mrgreen: Buď ta krabička, nebo šteteček ;)
Uživatelský avatar
Od Rety
#3599
Na tire gel používám tvrdší molitan v kterém byli zabalené tiskárny. Je takový šedý a i jiná elektronika se do toho občas balí. Jednou takovou kostkou udělám tak 2x gumy, potom nožem odříznu tak 1cm toho začerněného a můžu pokračovat. Ale jde to i oby houbičkou na nádobí případně mizerným mikrovláknem. Ještě bych mohl doporučit že v tescu prodávají mikrovláknovou kostičku kde je vevnitř molitan za 19kč. Toho na kola škoda nebude

Jinak můj tes s Tire gelem kdy jsem udělal jednou kola, tak začali zpět hnědnout a po jakékoliv údržbě nebylo ani stopy, asi po 3 měsících. Bylo to přes léto kdy moc nepršelo
Uživatelský avatar
Od malfis
#3601
Asi taky budu používat houbičky na nádobí, protože ty meguiars jsou celkově nešikovný... patlal sem s tím vosk a ten taky z toho nejde vyprat... v těch pórech to jde vidět. Bude možná dobrá na přípravky na palubovku a tak, něco tekutého.
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]