Meguiars endurance tire gel

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
c4eX6
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 23 led 2015, 09:31
Bydliště: Brno, Praha

Musim take potvrdit, stejne jako patrikj, ze Endurance Gel mi z pneu neodletava a nespini boky. Ja ho nanasim molitan. aplikatorem, po chvilce stiram uterkou a vydrzi opravdu dlouho, klidne mesic, pokud neprsi. Vyzkousel jsem ho i na venkovni plasty, kde take odvadi dobrou praci a po mesici od naneseni, jednom umyti a nekolika jizdach v desti stale drzi, pouze na mistech ktera jsou pri jizde hodne oplachovana vodou uz jsou videt fleky. Je treba aby byly pneu poradne umyte, zbavene predchozich pajcu a hlavne suche. Pri nanaseni tohoto produktu plati ze mene je vice.
Pokud jsem ho aplikoval na ne uplne idealne suche pneu, byl hned pryc.
Marek Pokorný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 pro 2016, 19:57

Zdravim borci , objednal jsem si Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel , po objednani mě kamoš řikal že ho tenkrat měl a že mu par lidi řikalo že pak měly od toho gelu na autě tečky že ten gel musi na těch gumach poradně dlouho bejt a pak až s tim jet :) Co je na tom pravdy ? podle mě tam toho na ty gumy dal moc a proto mu to udělalo :)
Uživatelský avatar
Denny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: 18 srp 2014, 18:19
Bydliště: Praha-Kladno

Přesto že jsem hned po nanesení gelu ještě pořádně pneu setřel hadrem, aby tam nebyla moc velká vrstva a zaschnutí cca 1-2hodiny, tak stejně při rychlosti okolo 80km/h jsem měl zbytky na laku a nestalo se mi to jednou.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Marek Pokorný: Máš pravdu, dali toho hodně. Mě se tohle nikdy nestalo, a to jsem ty pneu po aplikaci nikdy mikrovláknem nestíral.
Rozstřik impregnace pneu na lak auta se mi stávalo jen u VP classic tyre dressing.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Také s tím problém nemám, ale vždy jsem pneu pořádně vyčistil..
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Z jakého důvodu je toto téma v obecné diskuzi? :dash:

Jako lidi nezlobte se, ale kolikrát to sem budeme muset s moderátory psát? Proč nám zbytečně přiděláváte práci? Myslíte si, že nás baví na to stále upozorňovat? Takhle tu bude za chvíli pěkný bordel a nikdo se tu nevyzná. Snad není tak těžké si přečíst pravidla a dodržovat je.


2a. Zakládání témat, psaní příspěvků
* Témata zakládejte pouze 1x a do sekcí, které nejlépe vystihují charakter obsahu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přesunuto z duplicitního tématu v obecné sekci.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět