Meguiars endurance tire gel

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Dobrý nápad 8-)
Focus RS Mk1
Pikachu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 03 zář 2012, 20:01

No mě zbyl při rozvozu zboží megabalík houbiček na nádobí,tak není co řešit a myslím si že se to snima dělá nejlíp ;-)
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Taky pouzivam houbicky :)
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Se štětcem to jde uplně libově, dostanu se krásně i design co je na pneu :D
Focus RS Mk1
c3cilka
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 bře 2014, 00:45

Dobrý den,

opravdu vyniká velmi malou spotřebou, pořád snižuji aplikované množství, ale bohužel se mi vždycky rozstříká po autě. :(

Můžete mi prosím poradit, kde dělám chybu, míň už ho tam nemůžu dát, to bych potom na ty pneumatiky nic neaplikoval :)

Děkuji za případné připomínky a rady
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Já měl taky takovej problém. Stačí dát první vrstvu slabounkou, počkat tak hodinku a druhou dokrmit nějak rozumně a počkat do druhýho dne. Potom už nebude stříkat tolik, nebo nejlíp vůbec.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Tak tohle se mi nikdy nestalo... to vezmeš tu flašku, zmačkneš ji a cákáš ten proud syrupu rovnou na gumu ne :lol1:
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

c3cilka: Příště zkus gumy předtím pořádně vyčistit. Buď Tyre Cleanser nebo APC. A pak aplikovat endurance.
Už jsem endurance dával na více gum a někdy jsem je i pořádně "nakrmil". Ale že by pak cákal na auto, to se mi nestalo. :unknw:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Použil jsem na čištění pneu CG Diablo gel (viděl jsem to v jejich videu na youtube že se dá použít). Ředění bylo 1:5.
Poté aplikoval 2 vrstvy meguiars endurance tire gel. Na pneumatikách vydržel něco přes týden. Myslíte že něco dělám špatně.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Já bych řekl, že těžko něco vydrží déle když venku každou chvíli prší.. já osobně například TRADICI dávám po každém mytí, což je zpravidla každý víkend nebo ob víkend, je to pak takové čisté, hezké. Samozřejmě lze dát málo pro přírodní vzhled nebo i více pro vlhký.
Odpovědět