Meguiars endurance tire gel

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Megs tire gel vynika velmi nizkou spotrebou a slusnou vydrzi. V prepoctu ceny jedne aplikace a jeji vydrze ho stavi do pozice nejekonomictejsiho pripravku na pneu. Navic neni vubec spatny. Lepsi pripravky uz jsou jen drazsi. Nevyhoda trochu smrad pri aplikaci a spatna prace s gelem. Nejvetsi konkurenta ma podle me u autoglymu.

Obrázek

Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Ví někdo jak pořádně umýt aplikátor (Meguiar's) od černoty? Za boha mi to nejde ničím vyčistit. Ani o 50% třeba :( :lol:
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

neřikej, že jsi to bral nějakym echt aplikátorem :D na gumy stačí obyč houbička 8-)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

můžeš to prokrmit nějakým apc, ale asi zbytečná práce :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

ououu, tak těmahle bych to nedělal :mrgreen: Buď ta krabička, nebo šteteček ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Na tire gel používám tvrdší molitan v kterém byli zabalené tiskárny. Je takový šedý a i jiná elektronika se do toho občas balí. Jednou takovou kostkou udělám tak 2x gumy, potom nožem odříznu tak 1cm toho začerněného a můžu pokračovat. Ale jde to i oby houbičkou na nádobí případně mizerným mikrovláknem. Ještě bych mohl doporučit že v tescu prodávají mikrovláknovou kostičku kde je vevnitř molitan za 19kč. Toho na kola škoda nebude

Jinak můj tes s Tire gelem kdy jsem udělal jednou kola, tak začali zpět hnědnout a po jakékoliv údržbě nebylo ani stopy, asi po 3 měsících. Bylo to přes léto kdy moc nepršelo
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Rety píše:Jinak můj tes s Tire gelem
Sice je to preklep, ale me to pripomina, ze nas pes ma rad kdyz kola nacernim AGckem a potom se o ne vzdycky opre a odpociva u nich. :D A je pak taky celej cernej.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Asi taky budu používat houbičky na nádobí, protože ty meguiars jsou celkově nešikovný... patlal sem s tím vosk a ten taky z toho nejde vyprat... v těch pórech to jde vidět. Bude možná dobrá na přípravky na palubovku a tak, něco tekutého.
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já jsem přes různý houbičky a aplikátory dospěl k tomu, že nejlepší je štětec :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět