Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
Od joshiki
#25842
Ukázka aplikace přípravku-konzistence hustá jako soplík, tudíž se nehodí na lak,
avšak na kola je to nejlepší volbou
z důvodu právě hustější konzistence.
Po nastříkání doporučuji rozetřít štětcem a obejít všechna kola, poté opět již podruhé rozetřít štětcem a důkladně zažraný železný prach z brzd rozrušovat štětcem.
Po tomto kroku následuje krok poslední a to oplach a současné poslední rozrušení štětcem.
Po tomto postupu je většina až všechen prach odstraněn bez námahy a především bezpečně i z nedostupných míst disků.

Nedoporučuju pracovat na přímém slunci. Při práci v teplejších prostorách doporučuji dělal současně jen 2 kola-jinak by hrozilo zaschnutí přípravku a to je nežádoucí!

Uživatelský avatar
Od Mr.Bean
#26703
Řek bych že je to +- na stejno s funkčností. Možná Dueller mi vzal i trochu asfaltu, když sem čistil kola na Medvěda
Od wildT
#26725
Myslim ze vsechny kovozrouti na tom s ucinnosti budou +/- podobne (nicmene kdysi jsem na par testu koukal a vetsinou do dopadlo tak, ze original, tedy Iron X na tom byl nejlip, ale celkove to bylo vyrovnane).

Dulezite je nechat Iron X/VP DB/... delat jejich praci, tzn. aplikovat az na zazrany brzdovy prach, tzn. predcistit (treba blue gel -> blue gel -> tardis -> fallout remover).

Je to nejrychlejsi a nejlevnejsi, vzdycky me na youtube dostane kdyz nekdo vycaka 5 eur woth of Iron Xu na spinavy kolo, kde 70% te spiny by sundalo obycejne APC, 80% cistic na kola a 90% blue gel.

Zbylych 10% uz je asfalt a brzdovy prach a spotrebujes toho mnohem min; coz se myslim u produktu, ktery je zcela nejdrazsi celkem vyplati, ne?
Uživatelský avatar
Od Frozz
#26754
Laconi píše:Kluci jak řešíte když potřebujete nějakej iron remover nechat dlouho působit, ale už vám začíná zasychat?
Proč dlouho působit? Radši udělám reaplikaci a nic mi nezasychá. Navíc si myslím, že neplatí pravidlo, čím déle nechám působit, tím toho sundám víc. Stejně odstraňovač působí (když ho nastříkáš na nějaký fakt zapečený a větší bordel) jakoby na vrchní část, takže napoprvé to nesundáš a musíš nastříkat znovu (zase na vrchní část, ale ta už bude oslabená). No a napotřetí to třeba sundáš kompletně :smile:. Já vím, že jsem to napsal blbě a zřejmě mě tu nepochopíte :pardon:.
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]