Gyeon Q2 Tire

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Mám to na Barumech, Vredsteinech, Bridgestone a Pirelli. U všech výdrž v pohodě čtvrt roku... A to jsem mezitím myl pneu APC 1:5. Tak nevím, může to záležet i od směsi...
Totić
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 02 zář 2016, 10:57
Bydliště: Brněnsko
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Výdrž čeho? Černá barva, nebo že ještě kuličkuje a odpuzuje vodu?
Taky bych ho chtěl na Bridge a Dunlopy. Koukám na DS momentálně vyprodáno.. :search:
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Já jsem to dával na své pneu, připraveno 1:5 Wipeoutem a nepřišlo mi to nějaké víc echt než tradice, když teda nepočítám cenu.
Barva byla po aplikace pěkná, cca. týden - 10 dní bez deště to bylo ještě pěkné a pak přišel déšť a už to slezlo. Odpudivost tam ještě nějaká je, takže reaplikuju stejně často jako tradici.
Další případ na Vraníky aplikováno a barva pěkná, jen po 200 km to "slezlo" a odpudivost teda skoro žádná, takže pro mě až dojedu balení vrátím se zpět k Tradici.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Záleží hodně na typu směsi pneu.
Mě tire taky zatím nepřesvědčil, ale přes zimu bych chtěl otestovat(po aplikaci vyhřát horkovzduškou nebo ir)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Abych pravdu řekl, tak třeba na kumho mi tradice nedrží, na nexenech jo. PERL mi taky na některejch pneu drží víc jak na jinejch a s Tirem to nebude jiný...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Mám to stejný i s Meg gelem, někde drží jak pes měsíc dva podle počasí, někde to zmizí za tejden, takže to nějak neřešim.. a už vůbec nehodlám kolem auta šaškovat s fénem :D Uvidim jak vydrží, kdyžtak to Meg nebo Tradice jistěj :)
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

K té výdrži, kuličky jako viditelný hydrofobní efekt tak měsíc, měsíc a půl max. Ale tmavší černá barva opravdu ty tři měsíce dá...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Posledni aplikace konec kvetna (tzn. necele 4 mesice). Vcera jenom vydrhnuto APCkem Autosmart G101 (1:8). Z dalky to vypada slusne, zblizka uz jde videt to neni nejcernejsi. #bridgestone

:mytwocents:

BigBang píše:Abych pravdu řekl, tak třeba na kumho mi tradice nedrží, na nexenech jo. PERL mi taky na některejch pneu drží víc jak na jinejch a s Tirem to nebude jiný...
Presne tak, tohle plati uple pro vsechno. :) Mel jsem pneu kde i ta tradice daval klidne dva mesice a naopak pneu kde to chtelo co tyden znova. A to bylo v dobach, kdy jsem pred kazdou aplikaci cistil pneu Raceglaze Tyre Cleanserem.
Přílohy
IMG_8187.jpg
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak, na novych zimnich Nokianech mi prijde ze to absolutne nedrzi :D
michalmika
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07 kvě 2015, 23:01

Neodolal jsem a koupil.

Trošku mě teda vyděsila poslední zpráva, protože v rodině máme na všech autech jenom a jenom Nokiany a to letní i zimní :D.

No, vyzkouším a dám vědět :)
Odpovědět